zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Lubuskie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Lubuskie

Sortuj:
Mieszkanie Tomaszowo 98.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Tomaszowo 98.00m2

ul. Osiedlowa 5 pokoi· piętro: 1 z 2 · 98.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Tomaszowo

brak oceny

229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 337 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Tomaszowo 98.00m2
Osiedlowa
Tomaszowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 22.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 22.68m2

1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 22.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

brak oceny

199 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 814 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 22.68m2

Gorzów Wielkopolski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 34.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 34.52m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 34.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

brak oceny

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 560 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 34.52m2

Gorzów Wielkopolski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 43.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 43.20m2

Górczyn 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 43.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

brak oceny

340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 870 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 43.20m2

Gorzów Wielkopolski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 45.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 45.41m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 45.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

brak oceny

279 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 144 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 45.41m2

Gorzów Wielkopolski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 59.63m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 59.63m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 59.63 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

brak oceny

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 517 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 59.63m2

Gorzów Wielkopolski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 47.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 47.50m2

os. Dolinki 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 47.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

brak oceny

309 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 505 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 47.50m2

Gorzów Wielkopolski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 50.04m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 50.04m2

Górczyn 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 50.04 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 993 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 50.04m2

Gorzów Wielkopolski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 59.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 59.91m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 59.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

brak oceny

269 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 490 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 59.91m2

Gorzów Wielkopolski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 113.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 113.10m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 113.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 101 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 113.10m2

Gorzów Wielkopolski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wawrów 50.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wawrów 50.77m2

2 pokoje· piętro: 2 · 50.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wawrów

brak oceny

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 242 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Wawrów 50.77m2

Wawrów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Drezdenko 41.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Drezdenko 41.26m2

2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 41.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Drezdenko

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 823 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Drezdenko 41.26m2

Drezdenko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 38.88m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 38.88m2

os. Staszica 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 38.88 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

brak oceny

279 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 176 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 38.88m2

Gorzów Wielkopolski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 32.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 32.40m2

os. Dolinki 1 pokoje· piętro: 2 z 10 · 32.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

brak oceny

215 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 636 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski 32.40m2

Gorzów Wielkopolski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielona Góra 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielona Góra 48.00m2

3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielona Góra

brak oceny

380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 917 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Zielona Góra 48.00m2

Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Nowe Miasteczko 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Nowe Miasteczko 48.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Nowe Miasteczko

brak oceny

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 792 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Nowe Miasteczko 48.00m2

Nowe Miasteczko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Żagań 77.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Żagań 77.50m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 77.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Żagań

brak oceny

310 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Żagań 77.50m2

Żagań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielona Góra 56.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielona Góra 56.78m2

os. Śląskie 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 56.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielona Góra

brak oceny

528 054 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Zielona Góra 56.78m2

Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielona Góra 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielona Góra 45.00m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielona Góra

brak oceny

449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 978 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Zielona Góra 45.00m2

Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielona Góra 80.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielona Góra 80.46m2

os. Śląskie 4 pokoje· piętro: 4 z 5 · 80.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielona Góra

brak oceny

683 910 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Zielona Góra 80.46m2

Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielona Góra 61.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielona Góra 61.82m2

os. Śląskie 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 61.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielona Góra

brak oceny

581 108 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Zielona Góra 61.82m2

Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Nowa Sól 40.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Nowa Sól 40.50m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 40.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Nowa Sól

brak oceny

222 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 481 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Nowa Sól 40.50m2

Nowa Sól,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2ZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielona Góra 48.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielona Góra 48.60m2

2 pokoje· piętro: 10 z 10 · 48.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielona Góra

brak oceny

379 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 798 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Zielona Góra 48.60m2

Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielona Góra 50.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielona Góra 50.20m2

3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 50.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielona Góra

brak oceny

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 737 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Zielona Góra 50.20m2

Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy