zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 42.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Żoliborz 2 pokoje· piętro: 8 · 42.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk4L2IyLzAxOThiMjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.36m2

Praga Południe/Saska Kępa, ul. Międzynarodowa 3 pokoje· piętro: parter z 10 · 48.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

739 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 302 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.36m2
Międzynarodowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 40.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 40.82m2

Ursus/Skorosze, ul. Dzieci Warszawy 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 40.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 449 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 40.82m2
Dzieci Warszawy
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.00m2

Praga Południe/Saska Kępa, ul. Międzynarodowa 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

615 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 184 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.00m2
Międzynarodowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 35.00m2

Wola/Młynów, ul. Górczewska 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 429 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 35.00m2
Górczewska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.00m2

Bielany/Chomiczówka, ul. Rodziny Połanieckich 3 pokoje· piętro: 5 z 8 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 650 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 60.00m2
Rodziny Połanieckich
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 62.00m2

Włochy, ul. ks. J. Chrościckiego 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 113 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 62.00m2
ks. J. Chrościckiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 63.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 63.20m2

Ursynów, ul. Koncertowa 3 pokoje· piętro: 7 z 10 · 63.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

795 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 579 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 63.20m2
Koncertowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2ViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 45.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 45.50m2

Ursynów, ul. Kłobucka 2 pokoje· piętro: 7 z 7 · 45.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 242 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 45.50m2
Kłobucka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 39.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 39.71m2

Wola/Młynów, ul. Działdowska 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 39.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

779 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 617 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 39.71m2
Działdowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 60.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.80m2

Praga Południe/Gocław, ul. Łukowska 3 pokoje· piętro: 10 z 13 · 60.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 60.80m2
Łukowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 61.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 61.89m2

Ursus, ul. Szamoty 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 61.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 142 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 61.89m2
Szamoty
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 46.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 46.16m2

Żoliborz, ul. Dymińska 2 pokoje· piętro: 6 z 16 · 46.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 476 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 46.16m2
Dymińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 95.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 95.60m2

Praga Południe/Gocław, ul. W. Umińskiego 5 pokoi· piętro: 5 z 12 · 95.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 180 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 95.60m2
W. Umińskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.00m2

Białołęka, ul. Kaliny 3 pokoje· piętro: 3 z 6 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 60.00m2
Kaliny
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 35.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 35.14m2

Praga Południe/Gocławek, ul. M. Rodziewiczówny 1 pokoje· piętro: 1 z 8 · 35.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 778 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 35.14m2
M. Rodziewiczówny
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 58.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 58.80m2

Ursus/Skorosze, ul. Przy Forcie 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 58.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 306 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 58.80m2
Przy Forcie
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 30.00m2

Ursus/Gołąbki, ul. Czerwona Droga 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

510 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 30.00m2
Czerwona Droga
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.00m2

Żoliborz/Sady Żoliborskie, ul. Elbląska 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 957 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 47.00m2
Elbląska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Żoliborz/Sady Żoliborskie, ul. Załuskich 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.00m2
Załuskich
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 46.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 46.25m2

Mokotów/Stary Mokotów, ul. Kwiatowa 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 46.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 784 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 46.25m2
Kwiatowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 110.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 110.00m2

Śródmieście/Stare Miasto, ul. Piekarska 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 110.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 545 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 110.00m2
Piekarska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 62.00m2

0 pokoje· piętro: 3 z 7 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 535 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 62.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 114.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 114.28m2

0 pokoje· piętro: parter z 4 · 114.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 502 732 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 114.28m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy