zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż - Strona 273

Mieszkania na sprzedaż

Sortuj:
Mieszkanie Siemianowice Śląskie 30.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siemianowice Śląskie 30.23m2

Michałkowice 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 30.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siemianowice Śląskie

9.99

190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 285 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Siemianowice Śląskie 30.23m2

Siemianowice Śląskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2M3LzAxYjRjN2Q2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 54.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 54.22m2

ul. I. Paderewskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 6 · 54.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

753 658 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 54.22m2
I. Paderewskiego
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2FlLzAxYjRhZTI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bytom 92.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bytom 92.00m2

3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 92.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bytom

9.99

275 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 989 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bytom 92.00m2

Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzg2LzAxYjM4NjUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie pow. Rzeszowski 94.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie pow. Rzeszowski 94.48m2

3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 94.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż pow. Rzeszowski

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 938 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie pow. Rzeszowski 94.48m2

pow. Rzeszowski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzFmLzAxYjMxZjhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Sokołów Małopolski 63.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Sokołów Małopolski 63.20m2

ul. Graniczna 3 pokoje· piętro: parter z 7 · 63.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Sokołów Małopolski

9.99

659 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 427 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Sokołów Małopolski 63.20m2
Graniczna
Sokołów Małopolski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzM0LzAxYjQzNDNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Opole 96.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Opole 96.20m2

Wróblin 4 pokoje· piętro: parter z 1 · 96.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Opole

9.99

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 965 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Opole 96.20m2

Opole,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2JlLzAxYjRiZWQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 46.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 46.47m2

Wełnowiec-Józefowiec/Wełnowiec 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 46.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 599 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 46.47m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2JkLzAxYjRiZDZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Opole 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Opole 63.00m2

3 pokoje· piętro: 4 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Opole

9.99

479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 603 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Opole 63.00m2

Opole,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2I4LzAxYjRiOGU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.18m2

Prądnik Biały 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 50.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

747 682 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 50.18m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2I4LzAxYjRiODUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 92.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 92.00m2

4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 92.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 207 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 92.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzZmLzAxYjQ2ZmQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Przeworno 70.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Przeworno 70.20m2

3 pokoje· piętro: parter z 1 · 70.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Przeworno

9.99

187 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 664 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Przeworno 70.20m2

Przeworno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2FlLzAxYjRhZTZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jeziorki 53.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jeziorki 53.20m2

2 pokoje· piętro: parter z 1 · 53.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jeziorki

9.99

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 263 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Jeziorki 53.20m2

Jeziorki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzliLzAxYjM5YmY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 61.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 61.62m2

ul. I. Paderewskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 7 · 61.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

1 047 540 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Katowice 61.62m2
I. Paderewskiego
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2FlLzAxYjRhZTI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 26.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 26.97m2

ul. I. Paderewskiego 1 pokoje· piętro: 2 z 8 · 26.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

377 580 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 26.97m2
I. Paderewskiego
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2FlLzAxYjRhZTIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 40.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 40.91m2

ul. I. Paderewskiego 2 pokoje· piętro: parter z 8 · 40.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

572 740 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 40.91m2
I. Paderewskiego
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2FlLzAxYjRhZTIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 84.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 84.89m2

ul. I. Paderewskiego 3 pokoje· piętro: 8 z 8 · 84.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 196 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Katowice 84.89m2
I. Paderewskiego
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2FlLzAxYjRhZTIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 28.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 28.86m2

ul. I. Paderewskiego 1 pokoje· piętro: 3 z 8 · 28.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

430 114 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 903 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 28.86m2
I. Paderewskiego
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2FlLzAxYjRhZTIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 48.00m2

ul. Bukowska 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

9.99

458 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 542 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Skawina 48.00m2
Bukowska
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2QyLzAxYjNkMjA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Piekary Śląskie 68.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Piekary Śląskie 68.79m2

ul. Lipka 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 68.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Piekary Śląskie

9.99

473 963 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 890 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Piekary Śląskie 68.79m2
Lipka
Piekary Śląskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzQwLzAxYjM0MGE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 107.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 107.50m2

Brynów-os. Zgrzebnioka/Brynów, ul. Łabędzia 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 107.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 233 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Katowice 107.50m2
Łabędzia
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzA3LzAxYjQwNzQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dąbrowa Górnicza 28.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dąbrowa Górnicza 28.50m2

1 pokoje· piętro: 7 z 13 · 28.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dąbrowa Górnicza

9.99

245 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 596 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Dąbrowa Górnicza 28.50m2

Dąbrowa Górnicza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzZmLzAxYjQ2Zjk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rzeszów 62.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rzeszów 62.80m2

Zalesie 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 62.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rzeszów

9.99

805 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 818 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Rzeszów 62.80m2

Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0Lzg3LzAxYjQ4N2Q5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 74.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 74.82m2

Środmieście 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 74.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

745 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 957 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 74.82m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzlkLzAxYjQ5ZGZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 90.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 90.13m2

os. Tysiąclecia 4 pokoje· piętro: 2 z 15 · 90.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 759 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 90.13m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzlkLzAxYjQ5ZGY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy