zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Śląskie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Śląskie

Sortuj:
Mieszkanie Zabrze 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 45.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 2 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

brak oceny

249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 533 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Zabrze 45.00m2

Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 43.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 43.00m2

ul. P. Niedurnego 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 43.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

brak oceny

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 116 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Katowice 43.00m2
P. Niedurnego
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2ZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zabrze 55.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 55.82m2

2 pokoje· piętro: 9 z 11 · 55.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

9.99

365 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 539 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Zabrze 55.82m2

Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 69.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 69.91m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 69.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

brak oceny

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 706 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Gliwice 69.91m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 17.98m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 17.98m2

1 pokoje· piętro: 5 z 5 · 17.98 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 236 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Gliwice 17.98m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 52.00m2

Bogucice 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

brak oceny

385 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 404 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Katowice 52.00m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 73.00m2

os. Zofiówka, ul. Ruchu Oporu 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 507 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 73.00m2
Ruchu Oporu
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UxLzAxYjhlMTc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 52.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 52.60m2

os. Arki Bożka, ul. Pomorska 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 52.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

1

259 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 943 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
1
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 52.60m2
Pomorska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNmLzAxYjkzZjZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 70.00m2

os. Barbary, ul. Wrocławska 4 pokoje· piętro: 5 z 10 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 271 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 70.00m2
Wrocławska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUzLzAxYjk1M2M4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2

os. Barbary, ul. Jasna 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

354 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 355 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2
Jasna
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUzLzAxYjk1M2M5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 64.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 64.40m2

os. Zdrój, ul. Podmiejska 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 64.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 540 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 64.40m2
Podmiejska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzk1LzAxYjk5NTcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 64.00m2

ul. Małopolska 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

289 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 516 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 64.00m2
Małopolska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JmLzAxYjliZmI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 47.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 47.46m2

Szeroka, ul. 1000-lecia 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

224 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 720 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 47.46m2
1000-lecia
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMTEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 46.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 46.85m2

os. Chrobrego, ul. J. Kusocińskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 46.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

245 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 46.85m2
J. Kusocińskiego
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 52.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 52.40m2

ul. Śląska 3 pokoje· piętro: 5 z 10 · 52.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 279 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 52.40m2
Śląska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RmLzAxYjlkZmVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 72.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 72.90m2

os. Bogoczowiec 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 72.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

259 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 553 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 72.90m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYTExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2

os. Gwarków, ul. Beskidzka 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

309 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 548 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2
Beskidzka
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDBmXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 30.00m2

Szeroka/os. Tysiąclecia 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 633 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 30.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y2LzAxYjlmNmVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2

ul. A. Wodeckiego 3 pokoje· piętro: parter z 10 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

179 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 214 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2
A. Wodeckiego
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMmIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 49.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 49.19m2

os. Arki Bożka, ul. Pomorska 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 49.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 269 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 49.19m2
Pomorska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOWU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 38.00m2

os. Zdrój, ul. Krótka 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

209 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 38.00m2
Krótka
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzExLzAxYmExMWMzXzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2

os. Barbary, ul. Turystyczna 3 pokoje· piętro: 10 z 10 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.70m2
Turystyczna
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMDlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.80m2

os. Pionierów, ul. Warmińska 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 55.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

269 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 821 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 55.80m2
Warmińska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzExLzAxYmExMWM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 64.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 64.80m2

os. Chrobrego, ul. H. Marusarzówny 3 pokoje· piętro: parter z 10 · 64.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

369 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój 64.80m2
H. Marusarzówny
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy