zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Międzyzdroje, Zwycięstwa - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Kamieński > Międzyzdroje

Sortuj:
Mieszkanie Międzyzdroje 74.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Międzyzdroje 74.07m2

ul. Zwycięstwa 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 74.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Międzyzdroje

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 876 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Międzyzdroje 74.07m2
Zwycięstwa
Międzyzdroje,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Międzyzdroje.
W Międzyzdrojach dostępnych jest 4 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 66.09 m2 do 167.07 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Międzyzdrojach wynoszą od 1999000 zł do 4000000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Międzyzdrojach od 11965 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 42972 za m2.

Deweloperzy