zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kraków, - Strona 64

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 1 pokoje· piętro: parter z 2 · 28.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

526 674 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 1 pokoje· piętro: 4 z 2 · 28.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

558 332 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

529 552 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 1 pokoje· piętro: 5 z 2 · 28.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

572 722 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 28.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

543 942 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

543 942 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

558 332 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 28.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

543 942 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

543 942 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

572 722 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

572 722 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

558 332 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

558 332 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 1 pokoje· piętro: 3 z 2 · 28.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

558 332 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

543 942 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

543 942 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

543 942 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 28.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 28.78m2

brak oceny

543 942 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 28.78m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 69.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 69.67m2

Prądnik Biały, al. 29 Listopada 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 69.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 039 036 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 914 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 69.67m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.96m2

Prądnik Biały, al. 29 Listopada 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 48.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

753 118 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 382 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.96m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 66.09m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 66.09m2

Prądnik Biały, al. 29 Listopada 3 pokoje· piętro: parter z 5 · 66.09 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

942 796 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 265 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 66.09m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 100.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 100.46m2

Prądnik Biały, al. 29 Listopada 4 pokoje· piętro: parter z 5 · 100.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 364 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 583 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 100.46m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.96m2

Prądnik Biały, al. 29 Listopada 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 48.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

780 740 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 946 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.96m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.22m2

Prądnik Biały, al. 29 Listopada 3 pokoje· piętro: parter z 5 · 54.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

839 629 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 486 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.22m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQyLzAxYmE0MmM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy