zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kraków, - Strona 8

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 43.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.58m2

Prądnik Biały, ul. Stelmachów 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 43.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

905 419 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 776 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.58m2
Stelmachów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.58m2

Prądnik Biały, ul. Stelmachów 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 43.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

697 280 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.58m2
Stelmachów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.45m2

Prądnik Biały, ul. Stelmachów 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 43.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

695 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.45m2
Stelmachów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.30m2

Prądnik Biały, ul. Stelmachów 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 43.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

692 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.30m2
Stelmachów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.58m2

brak oceny

697 280 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.58m2
Stelmachów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 27.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 27.21m2

Prądnik Biały, ul. Stelmachów 1 pokoje· piętro: parter z 2 · 27.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

454 407 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 27.21m2
Stelmachów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.67m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Czerwone Maki 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 43.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

719 376 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 473 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.67m2
Czerwone Maki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.51m2

Bronowice, ul. A. Staszczyka 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 59.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 267 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.51m2
A. Staszczyka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.93m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Polskich 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 36.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

587 187 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.93m2
Polskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.74m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Polskich 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 52.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

764 730 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.74m2
Polskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.62m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Polskich 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 47.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

766 682 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.62m2
Polskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.93m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Polskich 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 57.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

828 399 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.93m2
Polskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.26m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Polskich 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 48.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

776 986 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.26m2
Polskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.26m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Polskich 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 48.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

767 334 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.26m2
Polskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 66.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 66.42m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Polskich 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 66.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 029 510 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 66.42m2
Polskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.26m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Polskich 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 48.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

757 682 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.26m2
Polskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.74m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Polskich 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 52.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

754 182 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.74m2
Polskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 66.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 66.42m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Polskich 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 66.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 016 226 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 66.42m2
Polskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.93m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Polskich 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 57.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

816 813 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.93m2
Polskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.74m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Polskich 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 52.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

743 634 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.74m2
Polskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.93m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Polskich 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 57.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

805 227 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.93m2
Polskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.96m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Polskich 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 51.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

815 772 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.96m2
Polskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.62m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Polskich 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

757 158 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.62m2
Polskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.93m2

brak oceny

816 813 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.93m2
Polskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy