zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kraków, - Strona 61

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 37.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.89m2

Mistrzejowice, ul. Piastów 3 pokoje· piętro: 3 z 9 · 37.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

621 396 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.89m2
Piastów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1Zjg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.95m2

Mistrzejowice, ul. Piastów 2 pokoje· piętro: 1 z 9 · 36.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

602 285 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.95m2
Piastów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1Zjg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.89m2

Mistrzejowice, ul. Piastów 2 pokoje· piętro: 2 z 9 · 37.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

621 396 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.89m2
Piastów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1Zjg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.63m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.63m2

Mistrzejowice, ul. Piastów 2 pokoje· piętro: 1 z 9 · 36.63 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

586 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.63m2
Piastów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1Zjg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.96m2

Mistrzejowice, ul. Piastów 2 pokoje· piętro: 5 z 9 · 36.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

613 536 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.96m2
Piastów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1Zjg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.68m2

Prądnik Biały, al. 29 Listopada 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 60.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

817 794 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 477 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 60.68m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.89m2

Mistrzejowice, ul. Piastów 2 pokoje· piętro: 5 z 9 · 37.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

636 552 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.89m2
Piastów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1Zjg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.20m2

Prądnik Biały, al. 29 Listopada 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 50.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

711 976 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.20m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.50m2

Prądnik Biały, al. 29 Listopada 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 47.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

739 148 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 561 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.50m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.15m2

Prądnik Biały, al. 29 Listopada 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 50.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

733 265 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 621 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.15m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.75m2

Prądnik Biały, al. 29 Listopada 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 55.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

756 514 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 570 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 55.75m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.12m2

Prądnik Biały, al. 29 Listopada 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 50.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

744 840 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 861 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.12m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.62m2

Prądnik Biały, al. 29 Listopada 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 60.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

828 904 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 674 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 60.62m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 82.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 82.97m2

Mistrzejowice, ul. Bohaterów Września 4 pokoje· piętro: 2 z 9 · 82.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 066 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 82.97m2
Bohaterów Września
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.30m2

Dębniki, ul. Słomiana 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

698 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.30m2
Słomiana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.50m2

Prądnik Biały, ul. H. Pachońskiego 3 pokoje· piętro: 6 z 10 · 59.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 622 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.50m2
H. Pachońskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. ks. I. Stoszki 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

834 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 56.00m2
ks. I. Stoszki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 68.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 68.00m2

Bronowice/Mydlniki, ul. E. Godlewskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 68.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 956 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 68.00m2
E. Godlewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.41m2

Grzegórzki/Osiedle Oficerskie, ul. C. Norwida 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 42.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 733 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.41m2
C. Norwida
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Celna 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 809 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.00m2
Celna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.67m2

Nowa Huta, ul. Kolorowe 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 52.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

735 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.67m2
Kolorowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.30m2

Swoszowice/Opatkowice, ul. M. Dębskiego 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 43.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 524 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.30m2
M. Dębskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 19.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 19.32m2

Krowodrza/Łobzów, ul. J. Lea 1 pokoje· piętro: 1 z 10 · 19.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 704 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 19.32m2
J. Lea
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 58.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 58.39m2

Grzegórzki, ul. Masarska 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 58.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 459 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 987 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 58.39m2
Masarska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy