zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kraków, - Strona 32

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 65.00m2

Swoszowice, ul. A. i Z. Pronaszków 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 677 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 65.00m2
A. i Z. Pronaszków
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2Mjg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 33.87m2

Prądnik Biały, ul. Władysława Łokietka 2 pokoje· piętro: 4 z 3 · 33.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

519 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 323 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.87m2
Władysława Łokietka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2Mjg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.53m2

Stare Miasto, ul. Paulińska 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 42.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 867 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.53m2
Paulińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.68m2

Prądnik Biały, al. 29 Listopada 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 60.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

807 177 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 302 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 60.68m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 31.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 31.74m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 31.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

599 886 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 31.74m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 31.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 31.74m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 2 pokoje· piętro: 4 z 2 · 31.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

615 756 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 31.74m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 83.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 83.90m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 83.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 334 010 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 83.90m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 70.88m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 70.88m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 3 pokoje· piętro: 4 z 2 · 70.88 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 219 136 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 70.88m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.46m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 2 pokoje· piętro: 3 z 2 · 46.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

854 864 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.46m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 90.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 90.38m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 90.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 418 966 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 90.38m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.85m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 2 · 59.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 029 420 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.85m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.85m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 59.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

987 525 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.85m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.52m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 59.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

982 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.52m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 33.25m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 33.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

628 425 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.25m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 33.25m2

brak oceny

628 425 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.25m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 79.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 79.30m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 79.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 308 450 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 79.30m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 33.25m2

brak oceny

628 425 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.25m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 79.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 79.30m2

brak oceny

1 308 450 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 79.30m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.85m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 59.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

987 525 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.85m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 79.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 79.30m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 79.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 252 940 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 79.30m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 33.25m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 33.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

628 425 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.25m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 79.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 79.30m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 79.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 308 450 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 79.30m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.85m2

Dębniki, ul. dr. J. Babińskiego 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 59.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

957 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.85m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.85m2

brak oceny

987 525 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.85m2
dr. J. Babińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy