zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kraków, - Strona 4

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: parter · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

660 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 31.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 31.00m2

Podgórze, ul. M. Konopnickiej 1 pokoje· piętro: parter z 7 · 31.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 31.00m2
M. Konopnickiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Stare Miasto/Piasek, ul. Łobzowska 0 pokoje· piętro: parter z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Łobzowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.00m2

Mistrzejowice, ul. Złotego Wieku 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.00m2
Złotego Wieku
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.50m2

Prądnik Biały, ul. J. Chełmońskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 48.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 021 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.50m2
J. Chełmońskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.00m2

Dębniki, ul. Słomiana 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

732 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 574 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.00m2
Słomiana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. ks. W. Turka 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 353 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.00m2
ks. W. Turka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 67.27m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Józefa 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 67.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 609 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 67.27m2
Józefa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 105.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 105.22m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Podskale 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 105.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 533 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 105.22m2
Podskale
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 32.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 32.80m2

Grzegórzki 1 pokoje· piętro: parter · 32.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

627 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 116 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 32.80m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.50m2

Prądnik Biały 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 51.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

659 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.50m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.62m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień, ul. Czeczów 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 62.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

948 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 139 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.62m2
Czeczów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Celna 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 809 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.00m2
Celna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTc5XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.70m2

Podgórze/Rybitwy, ul. F. Wrobela 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 72.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

945 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 999 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.70m2
F. Wrobela
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.06m2

Podgórze/Rybitwy, ul. F. Wrobela 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 63.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

845 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 63.06m2
F. Wrobela
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.79m2

Prądnik Biały/Azory, ul. Conrada 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 47.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 205 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.79m2
Conrada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.67m2

Nowa Huta, ul. Kolorowe 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 52.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

735 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.67m2
Kolorowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.30m2

Bronowice 2 pokoje· piętro: 4 z 7 · 52.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 233 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.30m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 24.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 24.00m2

Grzegórzki, al. Pokoju 1 pokoje· piętro: 1 z 11 · 24.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 417 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 24.00m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzg2LzAxYjI4NmVlXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 71.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Wiosenna 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 606 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 71.00m2
Wiosenna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y3LzAxYjdmN2Y5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Bieńczyce, ul. Albertyńskie 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Albertyńskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU5LzAxYjg1OTIxXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.30m2

Grzegórzki, al. Pokoju 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 63.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 039 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 414 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 63.30m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ0LzAxYjk0NDAwXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 101.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 101.65m2

Krowodrza, ul. T. Lenartowicza 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 101.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 101.65m2
T. Lenartowicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU2LzAxYjk1NjJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.50m2

Czyżyny, ul. Woźniców 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 34.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 696 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 34.50m2
Woźniców
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhhLzAxYjk4YWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy