zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Katowice, - Strona 4

Mieszkania na sprzedaż > Śląskie > M. Katowice

Sortuj:
Mieszkanie Katowice 49.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 49.80m2

Wełnowiec-Józefowiec/Józefowiec, ul. Józefowska 2 pokoje· piętro: 5 z 10 · 49.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

brak oceny

348 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 988 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Katowice 49.80m2
Józefowska
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 47.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 47.40m2

Dąb 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

brak oceny

495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 443 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Katowice 47.40m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 155.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 155.58m2

al. W. Korfantego 5 pokoi· piętro: 16 z 16 · 155.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

brak oceny

2 145 410 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 790 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Katowice 155.58m2
W. Korfantego
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 50.00m2

Bogucice, ul. ks. F. Ścigały 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

brak oceny

369 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 390 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Katowice 50.00m2
ks. F. Ścigały
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 53.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 53.90m2

Załęska Hałda-Brynów/Załęska Hałda 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 53.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

brak oceny

638 985 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 855 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Katowice 53.90m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 32.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 32.90m2

ul. Bażantów 2 pokoje· piętro: 3 z 10 · 32.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

brak oceny

369 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 216 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Katowice 32.90m2
Bażantów
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 120.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 120.00m2

4 pokoje· piętro: parter z 2 · 120.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 167 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Katowice 120.00m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI2LzAxYmEyNjkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 49.00m2

3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

brak oceny

379 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 745 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Katowice 49.00m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 80.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 80.00m2

ul. Raciborska 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 80.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

brak oceny

776 850 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 711 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Katowice 80.00m2
Raciborska
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 43.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 43.55m2

2 pokoje· piętro: 13 z 14 · 43.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

brak oceny

694 230 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 941 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Katowice 43.55m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 52.00m2

Bogucice 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

brak oceny

385 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 404 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Katowice 52.00m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 52.00m2

ul. Sokolska 3 pokoje· piętro: 4 z 24 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 519 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 52.00m2
Sokolska
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzVmXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 101.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 101.00m2

Środmieście, ul. Rybnicka 5 pokoi· piętro: 3 z 3 · 101.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 208 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 101.00m2
Rybnicka
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 42.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 42.64m2

Środmieście 2 pokoje· piętro: 8 z 11 · 42.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

724 880 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 42.64m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 51.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 51.40m2

Środmieście 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 51.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 339 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Katowice 51.40m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdhLzAxYjk3YTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 97.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 97.00m2

Środmieście 4 pokoje· piętro: 15 z 16 · 97.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

2 489 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 97.00m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcxLzAxYjk3MTkyXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 42.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 42.50m2

Środmieście, ul. M. Skłodowskiej-Curie 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 42.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 588 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Katowice 42.50m2
M. Skłodowskiej-Curie
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdiLzAxYjk3YjMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 55.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 55.78m2

Ligota-Panewniki/Ligota, ul. Zadole 3 pokoje· piętro: 6 z 10 · 55.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

359 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 436 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 55.78m2
Zadole
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FiLzAxYjlhYmFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 61.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 61.07m2

os. Witosa, ul. M. Rataja 3 pokoje· piętro: parter z 8 · 61.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 533 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 61.07m2
M. Rataja
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FiLzAxYjlhYmFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 38.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 38.92m2

ul. J. Słowackiego 2 pokoje· piętro: 2 z 11 · 38.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 821 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 38.92m2
J. Słowackiego
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg4LzAxYjk4ODlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 40.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 40.50m2

Środmieście, ul. Rybnicka 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 40.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 654 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Katowice 40.50m2
Rybnicka
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdiLzAxYjk3YmNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 53.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 53.57m2

ul. J. Słowackiego 2 pokoje· piętro: 1 z 11 · 53.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

632 126 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 53.57m2
J. Słowackiego
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdjLzAxYjk3Y2Q4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 28.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 28.12m2

Środmieście, ul. Zabrska 1 pokoje· piętro: 7 z 26 · 28.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 536 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Katowice 28.12m2
Zabrska
Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcxLzAxYjk3MTk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 61.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 61.22m2

2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 61.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

624 444 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Katowice 61.22m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzNlLzAxYjczZWNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy