zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Gdynia, - Strona 3

Mieszkania na sprzedaż > Pomorskie > M. Gdynia

Sortuj:
Mieszkanie Gdynia 59.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 59.80m2

Obłuże, ul. płk. S. Dąbka 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 59.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 010 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 59.80m2
płk. S. Dąbka
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2VhLzAxYjRlYTY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 75.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 75.59m2

Śródmieście, ul. 10 Lutego 3 pokoje· piętro: 7 z 7 · 75.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

2 799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

37 029 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 75.59m2
10 Lutego
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UzLzAxYjhlM2ViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 87.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 87.28m2

Śródmieście, ul. 10 Lutego 3 pokoje· piętro: 7 z 7 · 87.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

2 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 258 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 87.28m2
10 Lutego
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UzLzAxYjhlM2VlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 328.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 328.16m2

Orłowo, ul. Wrocławska 13 pokoi· piętro: 1 z 3 · 328.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

4 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 408 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 328.16m2
Wrocławska
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E0LzRkLzAxYTQ0ZDVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 56.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 56.35m2

Śródmieście, ul. Stefana Batorego 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 56.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 602 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 56.35m2
Stefana Batorego
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UzLzAxYjhlM2YxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 55.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 55.45m2

Orłowo, al. Zwycięstwa 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 55.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

899 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 231 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 55.45m2
Zwycięstwa
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc2LzAxYjk3NjdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 83.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 83.30m2

Orłowo, al. Zwycięstwa 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 83.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 687 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 83.30m2
Zwycięstwa
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc2LzAxYjk3NjdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 43.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 43.48m2

Śródmieście, ul. Świętojańska 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 43.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 676 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 43.48m2
Świętojańska
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZmFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 53.00m2

Obłuże, ul. adm. J. Unruga 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

619 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 679 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 53.00m2
adm. J. Unruga
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllNzAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 54.00m2

Pogórze, ul. Porębskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 648 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 54.00m2
Porębskiego
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYTk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 69.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 69.00m2

Obłuże, ul. Jantarowa 3 pokoje· piętro: 1 z 6 · 69.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

909 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 174 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 69.00m2
Jantarowa
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYjM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 54.00m2

Obłuże, ul. adm. J. Unruga 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 093 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 54.00m2
adm. J. Unruga
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMGI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 54.00m2

Obłuże, ul. adm. J. Unruga 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

619 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 463 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 54.00m2
adm. J. Unruga
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JjLzAxYjliYzA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 99.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 99.40m2

Kamienna Góra, ul. H. Sienkiewicza 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 99.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

1 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 612 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 99.40m2
H. Sienkiewicza
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2VhLzAxYjhlYTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 86.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 86.55m2

Orłowo, ul. Cyprysowa 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 86.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 992 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 86.55m2
Cyprysowa
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E4LzAxYjlhODZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 39.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 39.38m2

Śródmieście, ul. Jana z Kolna 1 pokoje· piętro: 5 z 6 · 39.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

829 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 051 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 39.38m2
Jana z Kolna
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 55.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 55.60m2

Śródmieście, ul. Starowiejska 2 pokoje· piętro: 3 z 6 · 55.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 748 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 55.60m2
Starowiejska
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2IxLzAxYjhiMTc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 99.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 99.40m2

9.99

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 014 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 99.40m2
H. Sienkiewicza
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZjNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 67.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 67.00m2

Śródmieście, ul. A. Hryniewickiego 3 pokoje· piętro: 9 z 21 · 67.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 716 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 67.00m2
A. Hryniewickiego
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZjM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 55.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 55.60m2

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 748 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 55.60m2
Starowiejska
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZjNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 85.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 85.10m2

Śródmieście, ul. A. Abrahama 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 85.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 864 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 85.10m2
A. Abrahama
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZjM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 56.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 56.61m2

Redłowo, ul. Legionów 2 pokoje· piętro: 5 z 16 · 56.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

1 140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 138 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 56.61m2
Legionów
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q4LzAxYjhkOGU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 67.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 67.00m2

9.99

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 716 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 67.00m2
A. Hryniewickiego
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M0LzAxYjhjNGJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 35.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 35.40m2

Śródmieście, ul. Żwirki i Wigury 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 35.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 384 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 35.40m2
Żwirki i Wigury
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ2LzAxYjk0NjY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy