zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Bielsko-Biała, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Śląskie > M. Bielsko-Biała

Sortuj:
Mieszkanie Bielsko-Biała 73.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 73.40m2

2 pokoje· piętro: parter z 1 · 73.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

488 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 649 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 73.40m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzk1LzAxYjk5NWE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 39.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 2 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 026 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 39.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzVjLzAxYjg1YzhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 37.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 37.90m2

2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 37.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

332 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 760 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 37.90m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzExLzAxYmExMWVlXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 50.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 50.30m2

3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 50.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

brak oceny

358 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 117 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Bielsko-Biała 50.30m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 76.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 76.60m2

2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 76.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 311 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 76.60m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzIwLzAxYjkyMGJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 33.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 33.83m2

1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 33.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 838 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 33.83m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdhLzAxYjk3YWFkXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 30.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 30.15m2

2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 30.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

brak oceny

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 912 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Bielsko-Biała 30.15m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZjczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 84.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 84.00m2

3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 84.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 214 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 84.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 69.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 69.00m2

Kamienica, ul. Kowalska 4 pokoje· piętro: parter z 2 · 69.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 681 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 69.00m2
Kowalska
Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcxLzAxYjk3MTliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 89.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 89.00m2

Kamienica, ul. Kowalska 4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 89.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 854 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 89.00m2
Kowalska
Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc0LzAxYjk3NDAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 46.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 2 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 152 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 46.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UxLzAxYjllMTkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 80.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 80.70m2

3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 80.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

698 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 649 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 80.70m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 122.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 122.00m2

5 pokoi· piętro: 1 z 1 · 122.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

425 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 484 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 122.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA1LzAxYjkwNWJjXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 71.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 71.07m2

Osiedle Karpackie 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 71.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 739 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 71.07m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQyLzAxYjk0MjZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 96.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 96.00m2

Dolne Przedmieście 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 96.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 760 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 96.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQyLzAxYjk0MjZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 51.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 51.74m2

3 pokoje· piętro: 4 z 10 · 51.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 731 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 51.74m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNlLzAxYjkzZThkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 60.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 60.22m2

Osiedle Karpackie 3 pokoje· piętro: 7 z 10 · 60.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 971 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 60.22m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNlLzAxYjkzZTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 107.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 107.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 1 · 107.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 645 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 107.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNjLzAxYjkzYzQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 64.00m2

Wapienica 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

789 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 328 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 64.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM1LzAxYjkzNTkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 68.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 68.59m2

Straconka 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 68.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

730 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 643 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 68.59m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzJlLzAxYjkyZWY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 45.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 45.50m2

Osiedle Piastowskie 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 45.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

369 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 45.50m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzIzLzAxYjkyMzUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 49.00m2

Biała Krakowska 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 49.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzFmLzAxYjkxZmFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 48.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 48.30m2

Mikuszowice Krakowskie 2 pokoje· piętro: parter z 1 · 48.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 882 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 48.30m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzEzLzAxYjkxMzgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 48.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 48.30m2

Mikuszowice Krakowskie 2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 48.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

419 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 675 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 48.30m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzEzLzAxYjkxMzgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy