zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Krakowski, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Mieszkanie Tomaszowice 83.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Tomaszowice 83.30m2

ul. Kolberga 4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 83.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Tomaszowice

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 193 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Tomaszowice 83.30m2
Kolberga
Tomaszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mników 59.88m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mników 59.88m2

4 pokoje· piętro: parter z 1 · 59.88 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mników

brak oceny

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 684 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Mników 59.88m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielonki 51.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 51.50m2

ul. Na Ogrody 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 51.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielonki

brak oceny

559 950 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 873 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Zielonki 51.50m2
Na Ogrody
Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2

Prądnik Biały, ul. Witkowicka 0 pokoje· piętro: parter · 68.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Radziszów 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Radziszów 34.00m2

ul. Jana Pawła II 1 pokoje· piętro: parter z 1 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Radziszów

brak oceny

319 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 382 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Radziszów 34.00m2
Jana Pawła II
Radziszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 65.00m2

ul. M. Kopernika 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 754 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 65.00m2
M. Kopernika
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 59.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 59.73m2

ul. J. Kilińskiego 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 59.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 354 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 59.73m2
J. Kilińskiego
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Balice 42.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Balice 42.74m2

ul. Szkolna 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 42.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Balice

brak oceny

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 973 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Balice 42.74m2
Szkolna
Balice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Modlnica 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Modlnica 73.00m2

ul. Wierzbowa 3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Modlnica

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 630 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Modlnica 73.00m2
Wierzbowa
Modlnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZWY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielonki 97.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 97.84m2

4 pokoje· piętro: 1 · 97.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 754 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Zielonki 97.84m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bibice 52.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bibice 52.34m2

ul. Źródlana 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 52.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bibice

brak oceny

340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 496 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Bibice 52.34m2
Źródlana
Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZGUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 48.00m2

ul. Bukowska 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 979 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 48.00m2
Bukowska
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 55.00m2

ul. Żwirki i Wigury 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 55.00m2
Żwirki i Wigury
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie pow. Krakowski 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie pow. Krakowski 38.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 7 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż pow. Krakowski

brak oceny

1 064 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie pow. Krakowski 38.00m2

pow. Krakowski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rząska 81.88m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rząska 81.88m2

3 pokoje· piętro: parter · 81.88 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rząska

brak oceny

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 015 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Rząska 81.88m2

Rząska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Libertów 95.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Libertów 95.00m2

5 pokoi· piętro: parter · 95.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Libertów

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 411 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Libertów 95.00m2

Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YmMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 27.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 27.00m2

ul. Żwirki i Wigury 2 pokoje· piętro: 2 z 1 · 27.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

415 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 370 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 27.00m2
Żwirki i Wigury
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 50.00m2

ul. Żwirki i Wigury 3 pokoje· piętro: 2 z 1 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 50.00m2
Żwirki i Wigury
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 50.00m2

brak oceny

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 50.00m2
Żwirki i Wigury
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Krzysztoforzyce 74.98m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Krzysztoforzyce 74.98m2

3 pokoje· piętro: parter z 1 · 74.98 m2 Mieszkanie na sprzedaż Krzysztoforzyce

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 269 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Krzysztoforzyce 74.98m2

Krzysztoforzyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 92.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 92.95m2

ul. Leśna 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 92.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

766 785 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 249 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 92.95m2
Leśna
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2Mjg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielonki 74.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 74.70m2

4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 74.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielonki

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 365 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Zielonki 74.70m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielonki 74.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 74.70m2

brak oceny

919 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 303 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Zielonki 74.70m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MWIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gaj 84.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gaj 84.13m2

ul. Zadziele 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 84.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gaj

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 558 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gaj 84.13m2
Zadziele
Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MGE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gaj 84.04m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gaj 84.04m2

4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 84.04 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gaj

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 043 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gaj 84.04m2

Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MGE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy