zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Dziwnów, Spadochroniarzy Polskich - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Kamieński > Dziwnów

Sortuj:
Mieszkanie Dziwnów 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnów 49.00m2

ul. Spadochroniarzy Polskich 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 122 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnów 49.00m2
Spadochroniarzy Polskich
Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2U0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Dziwnów.
W Dziwnowie dostępnych jest 4 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 37.48 m2 do 56.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Dziwnowie wynoszą od 500000 zł do 995000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Dziwnowie od 13340 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 21026 za m2.

Deweloperzy