zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Bielsko-Biała, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Śląskie > M. Bielsko-Biała

Sortuj:
Mieszkanie Bielsko-Biała 80.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 80.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 4 · 80.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

brak oceny

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 613 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Bielsko-Biała 80.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 73.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 73.40m2

2 pokoje· piętro: parter z 1 · 73.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

488 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 649 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 73.40m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzk1LzAxYjk5NWE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 39.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 2 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 026 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 39.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzVjLzAxYjg1YzhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 68.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 68.36m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 68.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 957 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 68.36m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2MyLzAxYjhjMjYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 37.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 37.90m2

2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 37.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

332 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 760 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 37.90m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzExLzAxYmExMWVlXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 33.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 33.12m2

2 pokoje· piętro: parter z 14 · 33.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 028 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Bielsko-Biała 33.12m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2YyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 50.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 50.30m2

3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 50.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

brak oceny

358 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 117 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Bielsko-Biała 50.30m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 76.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 76.60m2

2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 76.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 311 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 76.60m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzIwLzAxYjkyMGJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 46.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

385 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 370 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 46.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMjMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 33.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 33.83m2

1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 33.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 838 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 33.83m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdhLzAxYjk3YWFkXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 30.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 30.15m2

2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 30.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

brak oceny

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 912 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Bielsko-Biała 30.15m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZjczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 100.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 100.00m2

4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 100.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

brak oceny

489 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 890 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Bielsko-Biała 100.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 84.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 84.00m2

3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 84.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 214 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 84.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 69.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 69.00m2

Kamienica, ul. Kowalska 4 pokoje· piętro: parter z 2 · 69.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 681 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 69.00m2
Kowalska
Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcxLzAxYjk3MTliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 89.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 89.00m2

Kamienica, ul. Kowalska 4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 89.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 854 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 89.00m2
Kowalska
Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc0LzAxYjk3NDAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 70.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 70.60m2

4 pokoje· piętro: parter z 1 · 70.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 476 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 70.60m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwM2YzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 110.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 110.00m2

4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 110.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

898 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 164 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 110.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 46.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 2 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 152 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 46.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UxLzAxYjllMTkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 80.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 80.70m2

3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 80.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

698 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 649 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 80.70m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 122.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 122.00m2

5 pokoi· piętro: 1 z 1 · 122.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

425 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 484 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 122.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA1LzAxYjkwNWJjXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 71.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 71.07m2

Osiedle Karpackie 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 71.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 739 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 71.07m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQyLzAxYjk0MjZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 96.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 96.00m2

Dolne Przedmieście 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 96.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 760 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 96.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQyLzAxYjk0MjZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 51.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 51.74m2

3 pokoje· piętro: 4 z 10 · 51.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 731 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 51.74m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNlLzAxYjkzZThkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielsko-Biała 60.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielsko-Biała 60.22m2

Osiedle Karpackie 3 pokoje· piętro: 7 z 10 · 60.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 971 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bielsko-Biała 60.22m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNlLzAxYjkzZTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy