zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Pomorskie

Sortuj:
Nowe mieszkanie Kowale 41.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kowale 41.30m2

ul. Zeusa 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 41.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kowale

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka do schowka
94 %
94 %
brak oceny
Nowe mieszkanie Kowale 41.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kowale 41.50m2

ul. Zeusa 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 41.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kowale

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka do schowka
94 %
94 %
brak oceny
Nowe mieszkanie Kowale 42.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kowale 42.02m2

ul. Zeusa 2 pokoje· piętro: 2 · 42.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kowale

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka do schowka
94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 46.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 46.40m2

Przymorze Wielkie, ul. Olsztyńska 2 pokoje· piętro: 2 z 16 · 46.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 297 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 46.40m2
Olsztyńska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 60.00m2

Chełm, ul. Hokejowa 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 817 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 60.00m2
Hokejowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 62.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 62.96m2

Chełm, ul. Czerska 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 62.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 245 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 62.96m2
Czerska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 52.00m2

Śródmieście/Główne Miasto, ul. Straganiarska 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 404 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2
Straganiarska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Sopot 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Sopot 49.00m2

al. Niepodległości 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Sopot

brak oceny

719 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Sopot 49.00m2
Niepodległości
Sopot,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 49.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 49.60m2

Chełm, ul. W. Biegańskiego 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 49.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

579 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 673 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 49.60m2
W. Biegańskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZThiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 32.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 32.30m2

Ujeścisko-Łostowice/Ujeścisko, ul. Łódzka 1 pokoje· piętro: 2 z 3 · 32.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

417 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 910 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 32.30m2
Łódzka
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZThmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 31.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 31.43m2

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia/Jelitkowo, ul. Tysiąclecia 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 31.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 31.43m2
Tysiąclecia
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 38.00m2

Przymorze Wielkie, ul. Opolska 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 763 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 38.00m2
Opolska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pruszcz Gdański 45.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszcz Gdański 45.23m2

ul. B. Dybowskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 45.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pruszcz Gdański

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 371 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pruszcz Gdański 45.23m2
B. Dybowskiego
Pruszcz Gdański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2VjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 27.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 27.38m2

Letnica, ul. Sucha 1 pokoje· piętro: 3 z 9 · 27.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 549 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 27.38m2
Sucha
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2ViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 60.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 60.01m2

Cisowa, ul. Kcyńska 3 pokoje· piętro: 10 z 11 · 60.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 832 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 60.01m2
Kcyńska
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2VhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Sopot 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Sopot 52.00m2

Karlikowo, ul. Władysława Łokietka 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Sopot

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

37 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Sopot 52.00m2
Władysława Łokietka
Sopot,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2U5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 47.00m2

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia/Żabianka, ul. Pomorska 3 pokoje· piętro: parter z 10 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 787 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 47.00m2
Pomorska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2Q0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pruszcz Gdański 29.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszcz Gdański 29.74m2

ul. W. Sikorskiego 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 29.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pruszcz Gdański

brak oceny

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 063 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Pruszcz Gdański 29.74m2
W. Sikorskiego
Pruszcz Gdański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 97.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 97.00m2

Mały Kack, ul. Olgierda 4 pokoje· piętro: parter z 3 · 97.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 814 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 97.00m2
Olgierda
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 52.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 52.67m2

Oksywie, ul. Bosmańska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 52.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

779 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 790 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 52.67m2
Bosmańska
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 82.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 82.41m2

Śródmieście, ul. Łąkowa 3 pokoje· piętro: parter · 82.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

3 352 365 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 679 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 82.41m2
Łąkowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 26.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 26.21m2

Śródmieście, ul. Łąkowa 1 pokoje· piętro: parter · 26.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

977 850 złdo schowka

Dodaj do schowka

37 308 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 26.21m2
Łąkowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 50.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 50.70m2

Śródmieście, ul. Łąkowa 3 pokoje· piętro: parter · 50.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 662 960 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 50.70m2
Łąkowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 63.00m2

Obłuże 2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 444 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 63.00m2

Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kowale 34.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kowale 34.58m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 34.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kowale

brak oceny

479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 852 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kowale 34.58m2

Kowale,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kwidzyn 116.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kwidzyn 116.70m2

5 pokoi· piętro: 2 · 116.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kwidzyn

brak oceny

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 428 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kwidzyn 116.70m2

Kwidzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 39.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 39.97m2

Stogi, ul. Zimna 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 39.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 984 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 39.97m2
Zimna
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NThkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy