Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Polecane inwestycje

Ostatnio przeglądane

Statystyki ruchu turystycznego w Polsce pokazują, że rynek nieruchomości inwestycyjnych charakteryzuje się dużym potencjałem inwestycyjnym. Szeroki wybór form inwestowania w nieruchomości (m.in. niezależne apartamenty, aparthotele, system condo hoteli, domki letniskowe, działki pod inwestycję ) umożliwia dopasowanie oferty do konkretnych grup odbiorców, osiąganie większych zysków z najmu, skorzystanie z usługi zarządzania lokalem oraz czerpania zysków z rocznej stopy zwroty, czy to z pobytem właścicielskim czy też bez pobytu właścicielskiego . W zależności od lokalizacji nieruchomości pod inwestycję, zmienia się znaczenie czynnika sezonowego, wpisanego w ten segment rynku. Najem krótkoterminowy staje się coraz popularniejszy w dużych miastach, takich jak Kraków, Wrocław czy Warszawa, gdzie apartamenty inwestycyjne generują zyski przez cały rok. Biorąc pod uwagę atrakcyjność inwestycyjną regionów wypoczynkowych, w czołówce wciąż znajdują się miejscowości położone w górach (Zakopane, Szczawnica, Wisła, Krynica Morska) nad morzem (Władysławowo, Kołobrzeg, Gdynia, Sopot) oraz miejscowościach zdrojowych ( Krynica-Zdrój, Polanica-Zdrój, Iwonicz-Zdrój, Busko-Zdrój ). Stopa zwrotu z inwestycji w nieruchomości inwestycyjne wynosi średnio 5-7 proc.


KRN.pl - zainwestuj w nieruchomości – nieruchomości inwestycyjne

Zainwestuj w nieruchomości to podstrona portalu KRN.pl, oferująca szeroki wybór form inwestowania w nieruchomości m.in. inwestycję w niezależne apartamenty, aparthotele, system condo hoteli, domy letniskowe czy działki pod inwestycję. Prezentowane w portalu KRN.pl nieruchomości inwestycyjne pochodzą z całej Polski i cieszą się doskonałą opinią oraz popularnością.

KRN.pl - zainwestuj w nieruchomości – nieruchomości inwestycyjne, pomoże szybko i łatwo znaleźć odpowiednią formę inwestowania w nieruchomości w całej Polsce.

komunikat Biuro Obsługi Klienta KRN.pl
tel. (12) 630-96-30
e-mail: klient@krn.pl

Deweloperzy