Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Bogdańskiego 6E, Zakopane, ul. Bogdańskiego

Inwestycja, mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Zakopane, ul. Bogdańskiego

Powierzchnia:

apartamenty:
od 30,34 do 63,30 m2
komercyjna:

Cena:

apartamenty:
od 10 900 do 15 500 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Bogdańskiego 6E
operator:
I Confisio Sp. z o.o. S.K.
lokalizacja:
Zakopane, ul. Bogdańskiego
typ obiektu:
Pod inwestycje
powierzchnie apartamentów:
od 30,34 do 63,30 m2
stopa zwrotu:
Informacje w biurze sprzedaży
pokoje:
2, 3
dostępnych ofert:
14
termin oddania:
III kwartał 2019
ceny:
apartamenty: od 10 900 do 15 500 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Stan budowy
  • Prezenter inwestycji

Inwestycją przy ul. Bogdańskiego 6E jaką realizujemy to nowoczesny kompleks apartamentowy. Projekt zakłada powstanie funkcjonalnych lokali, zarówno do indywidualnego mieszkania jaki i wynajmowania. Na pięciu kondygnacjach znajdzie Państw garaż podziemny oraz łącznie 18 apartamentów, co podkreśla kameralny charakter inwestycji. Głównym atutem inwestycji jest położenie nieruchomości z piękną panoramą Tatr oraz Giewontem na pierwszym planie.

Lokale w inwestycji z uwagi na ich usytuowanie od strony południowej są bardzo dobrze doświetlone. Każdy z lokali posiadać będzie balkon bądź taras a mieszkania zlokalizowane w parterze budynku w pełni zagospodarowane ogródki. Do każdego z lokali przewidziana jest dodatkowo komórka lokatorska oraz miejsce postojowe.

Na terenie inwestycji powstanie rekreacja – jacuzzi, wiata grillowa oraz duży, drewniany taras, na którym będzie można się relaksować w słoneczne dni.

Budynek realizowany jest metodą tradycyjną z zachowaniem elementów architektury podhalańskiej. Rozpoczęcie prac nastąpiło w I kw. 2018 a ich zakończenie planowane jest na III kw. 2019. Wówczas otrzymacie Państwo klucze do gotowych apartamentów.

zdjęcie do oferty
zdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
zdjęcie do oferty
Bogdańskiego 6E

Apartamenty z widokiem na Tatry i Giewont to idealna opcja na cele inwestycyjne. Obiekt o funkcji wypoczynkowej zlokalizowany w tak wyjątkowym miejscu jest gwarancją powodzenia i daje możliwość na zdobycie dodatkowego dochodu. Bogdańskiego 6E swoją estetyką łączy się z architekturą Podhala. Wyjątkowy klimat, jaki tworzy stylistyka w połączeniu z tutejszymi krajobrazami, sprawiają, że obiekt zaspokoi potrzeby odwiedzających go osób.

W budynku będzie się mieścić 18 apartamentów z 2 lub 3 pokojami, a ich powierzchnia liczy od ponad 30 do 63,3 mkw. Funkcjonalność, z jaką zostały zaprojektowane, wpłynie na komfort użytkowania, co jest jednym z czynników decydujących o udanym pobycie. Dodatkowo każdy z nich zapewnia dostęp do balkonu, tarasu, a w przypadku lokali usytuowanych na parterze ogródka. Lokale mieszczą się od strony południowej, co gwarantuje optymalne doświetlenie. Dla większej wygody przebywających w nich osób dodatkowo wygospodarowano komórkę lokatorską.

Obiekt liczy 5 kondygnacji, z czego jedną przeznaczono na garaż podziemny, gdzie dla każdego z apartamentów przydzielono miejsce postojowe. Inwestycja Bogdańskiego 6E powstaje z myślą o kompleksowym wypoczynku, dlatego na jej terenie zaplanowano jacuzzi, wiatę grillową, a także przestronny, drewniany taras.

Lokalizacja, w jakiej powstają apartamenty, gwarantuje dostępność do najróżniejszych atrakcji. Podhale słynące z walorów turystycznych przyciąga w swoje strony rzeszę gości. W ten sposób osoby inwestujące w apartamenty na wynajem, mają pewność, że ich lokal będzie cieszył się zainteresowaniem turystów. Mając na uwadze ich oczekiwania, projektujący zadbali o wszystkie niezbędne udogodnienia.

Inwestowanie w nieruchomości wypoczynkowe staje się coraz bardziej popularną formą lokowania kapitału. Wysoka stopa zwrotu i pewny zysk uznawane są za dobrą opcję zyskania przychodu. Dodatkowym profitem jest fakt, że właściciel zyskuje pewne miejsce na własny wypoczynek.

Apartamenty w inwestycji Bogdańskiego 6E można nabyć w cenie wahającej się od 10900 do 15500 zł/mkw. Klucze do apartamentów będzie można odebrać w III kwartale 2019 r.

 

 

 615 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

I Confisio Sp. z o.o. S.K.

I Confisio Sp. z o.o. S.K.

31-052 Kraków, ul. Starowiślna 79/8

telefon pokaż kontakt

Telefon: (12) 413-81-85

Adres e-mail: biuro@confisio.pl

Strona www: www.confisio.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Deweloperzy