zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Kielecki, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Świętokrzyskie > Kielecki

Sortuj:
Działka Radlin 9 051.00m2, działka na sprzedaż

Działka Radlin 9 051.00m2

budowlana · 9 051.00 m2 Działka na sprzedaż Radlin

9.99

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Radlin 9 051.00m2

Radlin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZmFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Morawicka 1 320.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Morawicka 1 320.00m2

· 1 320.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Morawicka

9.99

87 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Wola Morawicka 1 320.00m2

Wola Morawicka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMTgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Morawicka 1 080.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Morawicka 1 080.00m2

· 1 080.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Morawicka

9.99

74 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Wola Morawicka 1 080.00m2

Wola Morawicka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMTgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Radomice 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Radomice 3 000.00m2

inna · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Radomice

9.99

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

56 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Radomice 3 000.00m2

Radomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2QzLzAxYjdkM2JiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zagrody 1 106.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zagrody 1 106.00m2

Zgórsko, ul. Salonowa inna · 1 106.00 m2 Działka na sprzedaż Zagrody

9.99

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

190 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Zagrody 1 106.00m2
Salonowa
Zagrody,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzMzLzAxYjgzM2RhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dębska Wola 1 450.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dębska Wola 1 450.00m2

inna · 1 450.00 m2 Działka na sprzedaż Dębska Wola

9.99

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Dębska Wola 1 450.00m2

Dębska Wola,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEzLzAxYmExMzJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Korzecko 1 352.00m2, działka na sprzedaż

Działka Korzecko 1 352.00m2

inna · 1 352.00 m2 Działka na sprzedaż Korzecko

9.99

250 120 złdo schowka

Dodaj do schowka

185 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Korzecko 1 352.00m2

Korzecko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA4LzAxYmEwODVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jedle 3 661.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jedle 3 661.00m2

· 3 661.00 m2 Działka na sprzedaż Jedle

9.99

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

41 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Jedle 3 661.00m2

Jedle,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FlLzAxYjlhZTZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chęciny 1 221.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chęciny 1 221.00m2

ul. Zelejowa inna · 1 221.00 m2 Działka na sprzedaż Chęciny

9.99

256 410 złdo schowka

Dodaj do schowka

210 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Chęciny 1 221.00m2
Zelejowa
Chęciny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzk0LzAxYjk5NGNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niwy 6 833.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niwy 6 833.00m2

· 6 833.00 m2 Działka na sprzedaż Niwy

9.99

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

44 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Niwy 6 833.00m2

Niwy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EwLzAxYjlhMDVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pągowiec 505.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pągowiec 505.00m2

rekreacyjna · 505.00 m2 Działka na sprzedaż Pągowiec

9.99

85 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

168 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Pągowiec 505.00m2

Pągowiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhM2ExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Samsonów 2 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Samsonów 2 200.00m2

· 2 200.00 m2 Działka na sprzedaż Samsonów

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

227 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Samsonów 2 200.00m2

Samsonów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcyLzAxYjk3MjZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Celiny 1 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Celiny 1 400.00m2

inna · 1 400.00 m2 Działka na sprzedaż Celiny

9.99

69 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

49 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Celiny 1 400.00m2

Celiny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZmFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Antonielów 14 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Antonielów 14 800.00m2

· 14 800.00 m2 Działka na sprzedaż Antonielów

9.99

100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Antonielów 14 800.00m2

Antonielów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUyLzAxYjk1MmVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jaworznia 1 678.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jaworznia 1 678.00m2

· 1 678.00 m2 Działka na sprzedaż Jaworznia

9.99

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

59 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Jaworznia 1 678.00m2

Jaworznia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM0LzAxYjkzNDllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bęczków 14 452.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bęczków 14 452.00m2

· 14 452.00 m2 Działka na sprzedaż Bęczków

9.99

254 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Bęczków 14 452.00m2

Bęczków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzI3LzAxYjkyNzAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chęciny 1 038.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chęciny 1 038.00m2

· 1 038.00 m2 Działka na sprzedaż Chęciny

9.99

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

116 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Chęciny 1 038.00m2

Chęciny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzExLzAxYjkxMWNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Borków 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Borków 1 000.00m2

inna · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Borków

9.99

175 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

175 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Borków 1 000.00m2

Borków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2U1LzAxYjhlNTlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bilcza 1 090.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bilcza 1 090.00m2

budowlana · 1 090.00 m2 Działka na sprzedaż Bilcza

9.99

305 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

280 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bilcza 1 090.00m2

Bilcza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2YxLzAxYjhmMWJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Osiny 25 240.00m2, działka na sprzedaż

Działka Osiny 25 240.00m2

· 25 240.00 m2 Działka na sprzedaż Osiny

9.99

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Osiny 25 240.00m2

Osiny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2JhLzAxYjhiYTE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ciosowa 918.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ciosowa 918.00m2

· 918.00 m2 Działka na sprzedaż Ciosowa

9.99

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

163 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Ciosowa 918.00m2

Ciosowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q0LzAxYjhkNGFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lisów 812.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lisów 812.00m2

budowlana · 812.00 m2 Działka na sprzedaż Lisów

9.99

97 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

119 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Lisów 812.00m2

Lisów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E4LzAxYjhhOGRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Suków 5 236.00m2, działka na sprzedaż

Działka Suków 5 236.00m2

· 5 236.00 m2 Działka na sprzedaż Suków

9.99

1 832 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Suków 5 236.00m2

Suków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E4LzAxYjhhOGRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szewce 1 228.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szewce 1 228.00m2

· 1 228.00 m2 Działka na sprzedaż Szewce

9.99

307 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Szewce 1 228.00m2

Szewce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2IxLzAxYjhiMTQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy