zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Rabka-Zdrój, Słone - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Nowotarski > Rabka-Zdrój

Sortuj:
Działka Rabka-Zdrój 917.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 917.00m2

Słone budowlana · 917.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

184 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 917.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MThjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 1 092.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 1 092.00m2

Słone budowlana · 1 092.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

155 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 1 092.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MThiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 1 005.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 1 005.00m2

Słone budowlana · 1 005.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

168 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 1 005.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 848.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 848.00m2

Słone budowlana · 848.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 848.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 1 041.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 1 041.00m2

Słone budowlana · 1 041.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

162 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 1 041.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy