zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Wielicki, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Wielicki

Sortuj:
Działka Gdów 17 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gdów 17 300.00m2

budowlana · 17 300.00 m2 Działka na sprzedaż Gdów

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gdów 17 300.00m2

Gdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODU0XzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wieliczka 1 359.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wieliczka 1 359.00m2

budowlana · 1 359.00 m2 Działka na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wieliczka 1 359.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mietniów 1 359.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mietniów 1 359.00m2

budowlana · 1 359.00 m2 Działka na sprzedaż Mietniów

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mietniów 1 359.00m2

Mietniów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Golkowice 1 222.00m2, działka na sprzedaż

Działka Golkowice 1 222.00m2

budowlana · 1 222.00 m2 Działka na sprzedaż Golkowice

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

286 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Golkowice 1 222.00m2

Golkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkwLzAxYjk5MDcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grajów 1 145.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grajów 1 145.00m2

budowlana · 1 145.00 m2 Działka na sprzedaż Grajów

brak oceny

245 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

214 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Grajów 1 145.00m2

Grajów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grajów 1 145.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grajów 1 145.00m2

budowlana · 1 145.00 m2 Działka na sprzedaż Grajów

brak oceny

204 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

178 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Grajów 1 145.00m2

Grajów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grajów 1 145.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grajów 1 145.00m2

budowlana · 1 145.00 m2 Działka na sprzedaż Grajów

brak oceny

168 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

147 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Grajów 1 145.00m2

Grajów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grajów 1 145.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grajów 1 145.00m2

budowlana · 1 145.00 m2 Działka na sprzedaż Grajów

brak oceny

245 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

214 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Grajów 1 145.00m2

Grajów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Byszyce 1 070.00m2, działka na sprzedaż

Działka Byszyce 1 070.00m2

budowlana · 1 070.00 m2 Działka na sprzedaż Byszyce

brak oceny

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

177 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Byszyce 1 070.00m2

Byszyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Byszyce 1 080.00m2, działka na sprzedaż

Działka Byszyce 1 080.00m2

budowlana · 1 080.00 m2 Działka na sprzedaż Byszyce

brak oceny

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

175 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Byszyce 1 080.00m2

Byszyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sygneczów 2 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sygneczów 2 900.00m2

budowlana · 2 900.00 m2 Działka na sprzedaż Sygneczów

brak oceny

397 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

137 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sygneczów 2 900.00m2

Sygneczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wieliczka 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wieliczka 600.00m2

ul. Solarskiego budowlana · 600.00 m2 Działka na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Wieliczka 600.00m2
Solarskiego
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wieliczka 2 072.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wieliczka 2 072.00m2

ul. Solarskiego · 2 072.00 m2 Działka na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

603 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
brak oceny
Działka Wieliczka 2 072.00m2
Solarskiego
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Batorska 5 314.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Batorska 5 314.00m2

budowlana · 5 314.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Batorska

brak oceny

698 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

131 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wola Batorska 5 314.00m2

Wola Batorska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Siercza 1 406.00m2, działka na sprzedaż

Działka Siercza 1 406.00m2

budowlana · 1 406.00 m2 Działka na sprzedaż Siercza

brak oceny

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

299 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Siercza 1 406.00m2

Siercza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Winiary 3 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Winiary 3 400.00m2

budowlana · 3 400.00 m2 Działka na sprzedaż Winiary

brak oceny

497 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

146 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Winiary 3 400.00m2

Winiary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trąbki 2 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trąbki 2 900.00m2

budowlana · 2 900.00 m2 Działka na sprzedaż Trąbki

brak oceny

435 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Trąbki 2 900.00m2

Trąbki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dobranowice 8 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dobranowice 8 000.00m2

budowlana · 8 000.00 m2 Działka na sprzedaż Dobranowice

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

121 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dobranowice 8 000.00m2

Dobranowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niewiarów 8 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niewiarów 8 900.00m2

· 8 900.00 m2 Działka na sprzedaż Niewiarów

brak oceny

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Niewiarów 8 900.00m2

Niewiarów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zabierzów Bocheński 4 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zabierzów Bocheński 4 100.00m2

budowlana · 4 100.00 m2 Działka na sprzedaż Zabierzów Bocheński

brak oceny

309 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

75 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zabierzów Bocheński 4 100.00m2

Zabierzów Bocheński,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koźmice Wielkie 8 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koźmice Wielkie 8 800.00m2

budowlana · 8 800.00 m2 Działka na sprzedaż Koźmice Wielkie

brak oceny

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Koźmice Wielkie 8 800.00m2

Koźmice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jankówka 2 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jankówka 2 700.00m2

budowlana · 2 700.00 m2 Działka na sprzedaż Jankówka

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jankówka 2 700.00m2

Jankówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dobranowice 25 251.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dobranowice 25 251.00m2

budowlana · 25 251.00 m2 Działka na sprzedaż Dobranowice

9.99

1 742 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Dobranowice 25 251.00m2

Dobranowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZTI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koźmice Wielkie 3 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koźmice Wielkie 3 600.00m2

· 3 600.00 m2 Działka na sprzedaż Koźmice Wielkie

brak oceny

249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Koźmice Wielkie 3 600.00m2

Koźmice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy