zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż M. Rzeszów, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Podkarpackie > M. Rzeszów

Sortuj:
Działka Rzeszów 1 204.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 1 204.00m2

budowlana · 1 204.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

331 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rzeszów 1 204.00m2

Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 9 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 9 000.00m2

Budziwój budowlana · 9 000.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

brak oceny

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

117 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rzeszów 9 000.00m2

Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 2 042.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 2 042.00m2

budowlana · 2 042.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

9.99

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

210 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Rzeszów 2 042.00m2

Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzRlLzAxYjg0ZTJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 8 120.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 8 120.00m2

Załęże budowlana · 8 120.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

9.99

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

246 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Rzeszów 8 120.00m2

Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzQ1LzAxYjg0NTA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 8 319.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 8 319.00m2

budowlana · 8 319.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

9.99

3 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

361 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Rzeszów 8 319.00m2

Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU0LzAxYjg1NDAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 1 635.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 1 635.00m2

budowlana · 1 635.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

9.99

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

213 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Rzeszów 1 635.00m2

Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzkwLzAxYjM5MDY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 2 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 2 700.00m2

Budziwój rolna · 2 700.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

9.99

378 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

140 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Rzeszów 2 700.00m2

Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2VlLzAxYjhlZTRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 1 327.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 1 327.00m2

Przybyszówka rolna · 1 327.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

9.99

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

142 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rzeszów 1 327.00m2

Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2MwLzAxYjZjMDM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 36 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 36 000.00m2

inwestycyjna · 36 000.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

9.99

21 996 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

611 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Rzeszów 36 000.00m2

Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzdkLzAxYjY3ZDZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 1 663.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 1 663.00m2

budowlana · 1 663.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

9.99

141 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rzeszów 1 663.00m2

Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2Y3LzAxYjVmNzdhXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 3 000.00m2

budowlano-rolna · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rzeszów 3 000.00m2

Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzQwLzAxYjM0MDY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 2 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 2 900.00m2

inwestycyjna · 2 900.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

207 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rzeszów 2 900.00m2

Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzAzLzAxYjYwMzBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 6 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 6 000.00m2

inwestycyjna · 6 000.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

9.99

3 960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Rzeszów 6 000.00m2

Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzA5LzAxYjMwOTQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 15 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 15 000.00m2

inwestycyjna · 15 000.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

9.99

9 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Rzeszów 15 000.00m2

Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzA5LzAxYjMwOTQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 10 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 10 000.00m2

inwestycyjna · 10 000.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

9.99

6 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Rzeszów 10 000.00m2

Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzA5LzAxYjMwOTRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 3 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 3 400.00m2

ul. Przemysłowa rolna · 3 400.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

9.99

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Rzeszów 3 400.00m2
Przemysłowa
Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzgyLzAxYjU4MjcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 850.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 850.00m2

budowlana · 850.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

9.99

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 647 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rzeszów 850.00m2

Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzlkLzAxYjQ5ZGNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 6 322.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 6 322.00m2

ul. Staroniwska budowlana · 6 322.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

9.99

2 212 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Działka Rzeszów 6 322.00m2
Staroniwska
Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzk2LzAxYjM5NmE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 926.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 926.00m2

Słocina budowlana · 926.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

9.99

295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Rzeszów 926.00m2

Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2NjLzAxYjJjYzdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 3 599.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 3 599.00m2

Pobitno, ul. Załęska · 3 599.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

9.99

1 964 595 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Rzeszów 3 599.00m2
Załęska
Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzI0LzAxYjEyNDY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy