zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Łukęcin, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Kamieński > Łukęcin

Sortuj:
Działka Łukęcin 1 336.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łukęcin 1 336.00m2

inwestycyjna · 1 336.00 m2 Działka na sprzedaż Łukęcin

brak oceny

1 699 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 272 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Łukęcin 1 336.00m2

Łukęcin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łukęcin 3 209.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łukęcin 3 209.00m2

rolna · 3 209.00 m2 Działka na sprzedaż Łukęcin

brak oceny

70 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Łukęcin 3 209.00m2

Łukęcin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy