zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Żyrardowski, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Mazowieckie > Żyrardowski

Sortuj:
Działka Adamowice 6 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Adamowice 6 300.00m2

· 6 300.00 m2 Działka na sprzedaż Adamowice

9.99

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Adamowice 6 300.00m2

Adamowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E2L2YxLzAxYTZmMTI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Adamów-Wieś 4 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Adamów-Wieś 4 100.00m2

budowlana · 4 100.00 m2 Działka na sprzedaż Adamów-Wieś

brak oceny

512 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Adamów-Wieś 4 100.00m2

Adamów-Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kuklówka Radziejowicka 1 437.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kuklówka Radziejowicka 1 437.00m2

budowlana · 1 437.00 m2 Działka na sprzedaż Kuklówka Radziejowicka

brak oceny

280 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

195 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kuklówka Radziejowicka 1 437.00m2

Kuklówka Radziejowicka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMDU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kuklówka Radziejowicka 1 434.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kuklówka Radziejowicka 1 434.00m2

budowlana · 1 434.00 m2 Działka na sprzedaż Kuklówka Radziejowicka

brak oceny

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

195 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kuklówka Radziejowicka 1 434.00m2

Kuklówka Radziejowicka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMDU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kuklówka Radziejowicka 1 432.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kuklówka Radziejowicka 1 432.00m2

budowlana · 1 432.00 m2 Działka na sprzedaż Kuklówka Radziejowicka

brak oceny

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

196 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kuklówka Radziejowicka 1 432.00m2

Kuklówka Radziejowicka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMDU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miedniewice 3 680.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miedniewice 3 680.00m2

inna · 3 680.00 m2 Działka na sprzedaż Miedniewice

brak oceny

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

57 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Miedniewice 3 680.00m2

Miedniewice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Adamów-Wieś 4 170.00m2, działka na sprzedaż

Działka Adamów-Wieś 4 170.00m2

budowlana · 4 170.00 m2 Działka na sprzedaż Adamów-Wieś

brak oceny

375 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Adamów-Wieś 4 170.00m2

Adamów-Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Budy Zaklasztorne 2 641.00m2, działka na sprzedaż

Działka Budy Zaklasztorne 2 641.00m2

budowlana · 2 641.00 m2 Działka na sprzedaż Budy Zaklasztorne

brak oceny

290 510 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Budy Zaklasztorne 2 641.00m2

Budy Zaklasztorne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Budy Zaklasztorne 2 657.00m2, działka na sprzedaż

Działka Budy Zaklasztorne 2 657.00m2

budowlana · 2 657.00 m2 Działka na sprzedaż Budy Zaklasztorne

brak oceny

292 270 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Budy Zaklasztorne 2 657.00m2

Budy Zaklasztorne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Puszcza Mariańska 1 202.00m2, działka na sprzedaż

Działka Puszcza Mariańska 1 202.00m2

budowlana · 1 202.00 m2 Działka na sprzedaż Puszcza Mariańska

brak oceny

84 140 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Puszcza Mariańska 1 202.00m2

Puszcza Mariańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Puszcza Mariańska 1 199.00m2, działka na sprzedaż

Działka Puszcza Mariańska 1 199.00m2

budowlana · 1 199.00 m2 Działka na sprzedaż Puszcza Mariańska

brak oceny

83 930 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Puszcza Mariańska 1 199.00m2

Puszcza Mariańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Puszcza Mariańska 1 119.00m2, działka na sprzedaż

Działka Puszcza Mariańska 1 119.00m2

budowlana · 1 119.00 m2 Działka na sprzedaż Puszcza Mariańska

brak oceny

78 330 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Puszcza Mariańska 1 119.00m2

Puszcza Mariańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Puszcza Mariańska 1 121.00m2, działka na sprzedaż

Działka Puszcza Mariańska 1 121.00m2

budowlana · 1 121.00 m2 Działka na sprzedaż Puszcza Mariańska

brak oceny

78 470 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Puszcza Mariańska 1 121.00m2

Puszcza Mariańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Puszcza Mariańska 1 118.00m2, działka na sprzedaż

Działka Puszcza Mariańska 1 118.00m2

budowlana · 1 118.00 m2 Działka na sprzedaż Puszcza Mariańska

brak oceny

78 260 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Puszcza Mariańska 1 118.00m2

Puszcza Mariańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Puszcza Mariańska 1 073.00m2, działka na sprzedaż

Działka Puszcza Mariańska 1 073.00m2

budowlana · 1 073.00 m2 Działka na sprzedaż Puszcza Mariańska

brak oceny

75 110 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Puszcza Mariańska 1 073.00m2

Puszcza Mariańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stary Łajszczew 74 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stary Łajszczew 74 200.00m2

inwestycyjna · 74 200.00 m2 Działka na sprzedaż Stary Łajszczew

brak oceny

742 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Stary Łajszczew 74 200.00m2

Stary Łajszczew,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stary Łajszczew 13 201.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stary Łajszczew 13 201.00m2

rolna · 13 201.00 m2 Działka na sprzedaż Stary Łajszczew

brak oceny

105 608 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Stary Łajszczew 13 201.00m2

Stary Łajszczew,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Puszcza Mariańska 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Puszcza Mariańska 1 200.00m2

budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Puszcza Mariańska

brak oceny

84 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Puszcza Mariańska 1 200.00m2

Puszcza Mariańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stary Łajszczew 47 885.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stary Łajszczew 47 885.00m2

inwestycyjna · 47 885.00 m2 Działka na sprzedaż Stary Łajszczew

brak oceny

478 850 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Stary Łajszczew 47 885.00m2

Stary Łajszczew,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lisowola 58 340.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lisowola 58 340.00m2

inwestycyjna · 58 340.00 m2 Działka na sprzedaż Lisowola

brak oceny

583 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Lisowola 58 340.00m2

Lisowola,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wycześniak 162 570.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wycześniak 162 570.00m2

inwestycyjna · 162 570.00 m2 Działka na sprzedaż Wycześniak

brak oceny

1 625 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wycześniak 162 570.00m2

Wycześniak,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grabina Radziwiłłowska 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grabina Radziwiłłowska 2 000.00m2

budowlana · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Grabina Radziwiłłowska

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Grabina Radziwiłłowska 2 000.00m2

Grabina Radziwiłłowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Olszanka 4 020.00m2, działka na sprzedaż

Działka Olszanka 4 020.00m2

budowlana · 4 020.00 m2 Działka na sprzedaż Olszanka

brak oceny

361 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Olszanka 4 020.00m2

Olszanka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Olszanka 4 035.00m2, działka na sprzedaż

Działka Olszanka 4 035.00m2

budowlana · 4 035.00 m2 Działka na sprzedaż Olszanka

brak oceny

363 150 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Olszanka 4 035.00m2

Olszanka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy