zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Działka Ojrzanów 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ojrzanów 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Ojrzanów

9.99

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Ojrzanów 1 500.00m2

Ojrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2FhLzAxYjNhYTY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Książenice 4 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Książenice 4 000.00m2

budowlana · 4 000.00 m2 Działka na sprzedaż Książenice

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Książenice 4 000.00m2

Książenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rębków 10 105.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rębków 10 105.00m2

budowlano-rolna · 10 105.00 m2 Działka na sprzedaż Rębków

9.99

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

33 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rębków 10 105.00m2

Rębków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMjAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wilga 2 528.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wilga 2 528.00m2

leśna · 2 528.00 m2 Działka na sprzedaż Wilga

brak oceny

196 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

78 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wilga 2 528.00m2

Wilga,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lesznowola 9 968.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lesznowola 9 968.00m2

inna · 9 968.00 m2 Działka na sprzedaż Lesznowola

brak oceny

3 199 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

321 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Lesznowola 9 968.00m2

Lesznowola,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czarna Kolonia 1 080.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czarna Kolonia 1 080.00m2

budowlana · 1 080.00 m2 Działka na sprzedaż Czarna Kolonia

brak oceny

70 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Czarna Kolonia 1 080.00m2

Czarna Kolonia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czarna Kolonia 21 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czarna Kolonia 21 400.00m2

budowlana · 21 400.00 m2 Działka na sprzedaż Czarna Kolonia

brak oceny

1 410 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Czarna Kolonia 21 400.00m2

Czarna Kolonia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czarna Kolonia 2 132.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czarna Kolonia 2 132.00m2

budowlana · 2 132.00 m2 Działka na sprzedaż Czarna Kolonia

brak oceny

139 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Czarna Kolonia 2 132.00m2

Czarna Kolonia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rudnik Duży 20 648.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rudnik Duży 20 648.00m2

budowlana · 20 648.00 m2 Działka na sprzedaż Rudnik Duży

9.99

190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Rudnik Duży 20 648.00m2

Rudnik Duży,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2IyLzAxYjhiMjJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ojrzanów 1 160.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ojrzanów 1 160.00m2

budowlana · 1 160.00 m2 Działka na sprzedaż Ojrzanów

brak oceny

315 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

272 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Ojrzanów 1 160.00m2

Ojrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Emów 2 197.00m2, działka na sprzedaż

Działka Emów 2 197.00m2

ul. Sosnowa budowlana · 2 197.00 m2 Działka na sprzedaż Emów

brak oceny

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

228 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Emów 2 197.00m2
Sosnowa
Emów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Suchodół 30 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Suchodół 30 000.00m2

ul. 3 Maja · 30 000.00 m2 Działka na sprzedaż Suchodół

brak oceny

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
brak oceny
Działka Suchodół 30 000.00m2
3 Maja
Suchodół,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gabryelin 950.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gabryelin 950.00m2

Michałów, ul. Polna budowlana · 950.00 m2 Działka na sprzedaż Gabryelin

brak oceny

190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Gabryelin 950.00m2
Polna
Gabryelin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czaplinek 9 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czaplinek 9 500.00m2

ul. Szkolna · 9 500.00 m2 Działka na sprzedaż Czaplinek

brak oceny

52 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
brak oceny
Działka Czaplinek 9 500.00m2
Szkolna
Czaplinek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świętochów 20 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świętochów 20 900.00m2

budowlana · 20 900.00 m2 Działka na sprzedaż Świętochów

brak oceny

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

96 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Świętochów 20 900.00m2

Świętochów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Przypki 26 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Przypki 26 700.00m2

budowlana · 26 700.00 m2 Działka na sprzedaż Przypki

brak oceny

2 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

112 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Przypki 26 700.00m2

Przypki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bystrzanów 14 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bystrzanów 14 400.00m2

ul. Grabowa rolna · 14 400.00 m2 Działka na sprzedaż Bystrzanów

brak oceny

288 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Bystrzanów 14 400.00m2
Grabowa
Bystrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Podłęcze 14 770.00m2, działka na sprzedaż

Działka Podłęcze 14 770.00m2

budowlana · 14 770.00 m2 Działka na sprzedaż Podłęcze

brak oceny

935 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Podłęcze 14 770.00m2

Podłęcze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Błonie 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Błonie 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Błonie

brak oceny

270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

180 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Błonie 1 500.00m2

Błonie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Prażmów 2 307.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Prażmów 2 307.00m2

Aleksandrów, ul. Zielony Dunajec budowlana · 2 307.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Prażmów

brak oceny

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

182 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Nowy Prażmów 2 307.00m2
Zielony Dunajec
Nowy Prażmów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Prace Duże 1 273.00m2, działka na sprzedaż

Działka Prace Duże 1 273.00m2

ul. Różana budowlana · 1 273.00 m2 Działka na sprzedaż Prace Duże

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

471 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Prace Duże 1 273.00m2
Różana
Prace Duże,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wilcza Wólka 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wilcza Wólka 1 200.00m2

ul. Prażmowska budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Wilcza Wólka

brak oceny

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

192 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Wilcza Wólka 1 200.00m2
Prażmowska
Wilcza Wólka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Teodorów 1 006.00m2, działka na sprzedaż

Działka Teodorów 1 006.00m2

budowlana · 1 006.00 m2 Działka na sprzedaż Teodorów

brak oceny

30 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Teodorów 1 006.00m2

Teodorów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Suchostruga 1 070.00m2, działka na sprzedaż

Działka Suchostruga 1 070.00m2

budowlana · 1 070.00 m2 Działka na sprzedaż Suchostruga

brak oceny

160 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Suchostruga 1 070.00m2

Suchostruga,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy