zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Działka Nowy Prażmów 1 079.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Prażmów 1 079.00m2

budowlana · 1 079.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Prażmów

9.99

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

139 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Nowy Prażmów 1 079.00m2

Nowy Prażmów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U5LzAxYjllOTc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Książenice 1 019.00m2, działka na sprzedaż

Działka Książenice 1 019.00m2

Książenice-PGR budowlana · 1 019.00 m2 Działka na sprzedaż Książenice

brak oceny

244 560 złdo schowka

Dodaj do schowka

240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Książenice 1 019.00m2

Książenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MWFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wielogóra 1 749.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wielogóra 1 749.00m2

budowlana · 1 749.00 m2 Działka na sprzedaż Wielogóra

9.99

288 585 złdo schowka

Dodaj do schowka

165 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wielogóra 1 749.00m2

Wielogóra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzY1LzAxYjk2NTViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Puszcza Mariańska 4 680.00m2, działka na sprzedaż

Działka Puszcza Mariańska 4 680.00m2

budowlana · 4 680.00 m2 Działka na sprzedaż Puszcza Mariańska

brak oceny

470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Puszcza Mariańska 4 680.00m2

Puszcza Mariańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MWFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Powązki 5 026.00m2, działka na sprzedaż

Działka Powązki 5 026.00m2

budowlana · 5 026.00 m2 Działka na sprzedaż Powązki

brak oceny

1 105 720 złdo schowka

Dodaj do schowka

220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Powązki 5 026.00m2

Powązki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MWFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Powązki 1 475.00m2, działka na sprzedaż

Działka Powązki 1 475.00m2

budowlana · 1 475.00 m2 Działka na sprzedaż Powązki

brak oceny

329 998 złdo schowka

Dodaj do schowka

224 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Powązki 1 475.00m2

Powązki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Złotopolice 1 019.00m2, działka na sprzedaż

Działka Złotopolice 1 019.00m2

budowlana · 1 019.00 m2 Działka na sprzedaż Złotopolice

brak oceny

84 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Złotopolice 1 019.00m2

Złotopolice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Piaseczno 3 611.00m2, działka na sprzedaż

Działka Piaseczno 3 611.00m2

Zalesie Dolne, ul. A. Kordeckiego budowlana · 3 611.00 m2 Działka na sprzedaż Piaseczno

brak oceny

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

637 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Piaseczno 3 611.00m2
A. Kordeckiego
Piaseczno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stare Budy 6 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stare Budy 6 900.00m2

rolna · 6 900.00 m2 Działka na sprzedaż Stare Budy

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Stare Budy 6 900.00m2

Stare Budy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZmZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wyszków 1 358.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wyszków 1 358.00m2

budowlana · 1 358.00 m2 Działka na sprzedaż Wyszków

brak oceny

169 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wyszków 1 358.00m2

Wyszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Konstancin-Jeziorna 3 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Konstancin-Jeziorna 3 200.00m2

budowlana · 3 200.00 m2 Działka na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

9.99

4 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Konstancin-Jeziorna 3 200.00m2

Konstancin-Jeziorna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FhLzE4LzAxYWExODYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Józefosław 896.00m2, działka na sprzedaż

Działka Józefosław 896.00m2

budowlana · 896.00 m2 Działka na sprzedaż Józefosław

9.99

1 249 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 395 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Józefosław 896.00m2

Józefosław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Adamowice 6 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Adamowice 6 300.00m2

· 6 300.00 m2 Działka na sprzedaż Adamowice

9.99

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Adamowice 6 300.00m2

Adamowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E2L2YxLzAxYTZmMTI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowa Bukówka 8 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowa Bukówka 8 000.00m2

inwestycyjna · 8 000.00 m2 Działka na sprzedaż Nowa Bukówka

brak oceny

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Nowa Bukówka 8 000.00m2

Nowa Bukówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowe Gulczewo 5 306.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowe Gulczewo 5 306.00m2

budowlana · 5 306.00 m2 Działka na sprzedaż Nowe Gulczewo

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

160 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Nowe Gulczewo 5 306.00m2

Nowe Gulczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU1LzAxYjk1NTU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Warszawa 8 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warszawa 8 400.00m2

Ursynów/Jeziorki, ul. Trombity budowlana · 8 400.00 m2 Działka na sprzedaż Warszawa

brak oceny

12 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Warszawa 8 400.00m2
Trombity
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZGU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Warszawa 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warszawa 500.00m2

rekreacyjna · 500.00 m2 Działka na sprzedaż Warszawa

brak oceny

130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

260 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Warszawa 500.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZGM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ustanów 2 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ustanów 2 100.00m2

budowlana · 2 100.00 m2 Działka na sprzedaż Ustanów

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

380 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Ustanów 2 100.00m2

Ustanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZGE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Józefów 1 420.00m2, działka na sprzedaż

Działka Józefów 1 420.00m2

budowlana · 1 420.00 m2 Działka na sprzedaż Józefów

9.99

418 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

295 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Józefów 1 420.00m2

Józefów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzI5LzAxYjUyOWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gwizdały 10 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gwizdały 10 500.00m2

budowlana · 10 500.00 m2 Działka na sprzedaż Gwizdały

9.99

435 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

41 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Gwizdały 10 500.00m2

Gwizdały,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2QzLzAxYjhkMzVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Magdalenka 1 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Magdalenka 1 800.00m2

budowlana · 1 800.00 m2 Działka na sprzedaż Magdalenka

brak oceny

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 106 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Magdalenka 1 800.00m2

Magdalenka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZGE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wierzbica 4 190.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wierzbica 4 190.00m2

· 4 190.00 m2 Działka na sprzedaż Wierzbica

brak oceny

540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Wierzbica 4 190.00m2

Wierzbica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Marynin 10 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Marynin 10 200.00m2

inna · 10 200.00 m2 Działka na sprzedaż Marynin

brak oceny

3 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

382 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Marynin 10 200.00m2

Marynin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zaborów 6 885.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zaborów 6 885.00m2

budowlana · 6 885.00 m2 Działka na sprzedaż Zaborów

brak oceny

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

341 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Zaborów 6 885.00m2

Zaborów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy