zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Czarnkowsko-Trzcianecki, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Wielkopolskie > Czarnkowsko-Trzcianecki

Sortuj:
Działka Wieleń 6 918.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wieleń 6 918.00m2

budowlana · 6 918.00 m2 Działka na sprzedaż Wieleń

brak oceny

183 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wieleń 6 918.00m2

Wieleń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wieleń 5 597.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wieleń 5 597.00m2

budowlana · 5 597.00 m2 Działka na sprzedaż Wieleń

brak oceny

148 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wieleń 5 597.00m2

Wieleń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wieleń 2 915.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wieleń 2 915.00m2

budowlana · 2 915.00 m2 Działka na sprzedaż Wieleń

brak oceny

226 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

78 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wieleń 2 915.00m2

Wieleń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wieleń 1 972.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wieleń 1 972.00m2

budowlana · 1 972.00 m2 Działka na sprzedaż Wieleń

brak oceny

153 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

78 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wieleń 1 972.00m2

Wieleń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wieleń 2 152.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wieleń 2 152.00m2

budowlana · 2 152.00 m2 Działka na sprzedaż Wieleń

brak oceny

167 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

78 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wieleń 2 152.00m2

Wieleń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wieleń 1 913.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wieleń 1 913.00m2

budowlana · 1 913.00 m2 Działka na sprzedaż Wieleń

brak oceny

134 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wieleń 1 913.00m2

Wieleń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzcianka 1 021.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzcianka 1 021.00m2

budowlana · 1 021.00 m2 Działka na sprzedaż Trzcianka

brak oceny

256 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

251 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Trzcianka 1 021.00m2

Trzcianka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0Nzc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzcianka 4 170.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzcianka 4 170.00m2

inwestycyjna · 4 170.00 m2 Działka na sprzedaż Trzcianka

brak oceny

542 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Trzcianka 4 170.00m2

Trzcianka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0Nzc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzcianka 3 261.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzcianka 3 261.00m2

inwestycyjna · 3 261.00 m2 Działka na sprzedaż Trzcianka

brak oceny

434 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

133 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Trzcianka 3 261.00m2

Trzcianka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0Nzc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dzierżążno Wielkie 836.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dzierżążno Wielkie 836.00m2

budowlana · 836.00 m2 Działka na sprzedaż Dzierżążno Wielkie

brak oceny

34 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

41 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dzierżążno Wielkie 836.00m2

Dzierżążno Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2M5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dzierżążno Wielkie 779.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dzierżążno Wielkie 779.00m2

budowlana · 779.00 m2 Działka na sprzedaż Dzierżążno Wielkie

brak oceny

32 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

41 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dzierżążno Wielkie 779.00m2

Dzierżążno Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2M4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Herburtowo 2 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Herburtowo 2 500.00m2

budowlana · 2 500.00 m2 Działka na sprzedaż Herburtowo

brak oceny

75 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Herburtowo 2 500.00m2

Herburtowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2M3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jędrzejewo 22 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jędrzejewo 22 800.00m2

budowlana · 22 800.00 m2 Działka na sprzedaż Jędrzejewo

9.99

229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Jędrzejewo 22 800.00m2

Jędrzejewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2FlLzAxYjhhZTE4XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jędrzejewo 30 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jędrzejewo 30 000.00m2

rolna · 30 000.00 m2 Działka na sprzedaż Jędrzejewo

9.99

165 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jędrzejewo 30 000.00m2

Jędrzejewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2FlLzAxYjhhZTE5XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzcianka 881.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzcianka 881.00m2

budowlana · 881.00 m2 Działka na sprzedaż Trzcianka

9.99

85 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

96 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Trzcianka 881.00m2

Trzcianka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2EwL2JmLzAxYTBiZjViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzcianka 881.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzcianka 881.00m2

budowlana · 881.00 m2 Działka na sprzedaż Trzcianka

9.99

85 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

96 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Trzcianka 881.00m2

Trzcianka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzlhL2JjLzAxOWFiYzZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czarnków 31 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czarnków 31 300.00m2

rolna · 31 300.00 m2 Działka na sprzedaż Czarnków

9.99

160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Czarnków 31 300.00m2

Czarnków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzMzLzY0LzAxMzM2NDViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy