zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Myślenicki, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Myślenicki

Sortuj:
Działka Raciechowice 17 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Raciechowice 17 300.00m2

budowlana · 17 300.00 m2 Działka na sprzedaż Raciechowice

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Raciechowice 17 300.00m2

Raciechowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODUzXzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skomielna Biała 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skomielna Biała 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Skomielna Biała

brak oceny

130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Skomielna Biała 1 000.00m2

Skomielna Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zawada 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zawada 700.00m2

budowlana · 700.00 m2 Działka na sprzedaż Zawada

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

314 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zawada 700.00m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pcim 1 427.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pcim 1 427.00m2

budowlana · 1 427.00 m2 Działka na sprzedaż Pcim

brak oceny

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

98 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pcim 1 427.00m2

Pcim,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pcim 1 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pcim 1 600.00m2

budowlana · 1 600.00 m2 Działka na sprzedaż Pcim

brak oceny

192 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pcim 1 600.00m2

Pcim,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowa Wieś 6 004.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowa Wieś 6 004.00m2

· 6 004.00 m2 Działka na sprzedaż Nowa Wieś

brak oceny

129 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Nowa Wieś 6 004.00m2

Nowa Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krzyszkowice 1 689.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krzyszkowice 1 689.00m2

budowlana · 1 689.00 m2 Działka na sprzedaż Krzyszkowice

brak oceny

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Krzyszkowice 1 689.00m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krzyszkowice 868.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krzyszkowice 868.00m2

budowlana · 868.00 m2 Działka na sprzedaż Krzyszkowice

brak oceny

127 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

146 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Krzyszkowice 868.00m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głogoczów 2 253.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głogoczów 2 253.00m2

budowlana · 2 253.00 m2 Działka na sprzedaż Głogoczów

brak oceny

290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Głogoczów 2 253.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Siepraw 5 753.00m2, działka na sprzedaż

Działka Siepraw 5 753.00m2

budowlana · 5 753.00 m2 Działka na sprzedaż Siepraw

brak oceny

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Siepraw 5 753.00m2

Siepraw,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Y2YyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Siepraw 803.00m2, działka na sprzedaż

Działka Siepraw 803.00m2

budowlana · 803.00 m2 Działka na sprzedaż Siepraw

brak oceny

185 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

230 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Siepraw 803.00m2

Siepraw,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Y2YxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głogoczów 12 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głogoczów 12 200.00m2

budowlana · 12 200.00 m2 Działka na sprzedaż Głogoczów

brak oceny

2 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

180 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Głogoczów 12 200.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krzyszkowice 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krzyszkowice 1 100.00m2

budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Krzyszkowice

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Krzyszkowice 1 100.00m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Siepraw 5 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Siepraw 5 700.00m2

budowlana · 5 700.00 m2 Działka na sprzedaż Siepraw

brak oceny

580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

102 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Siepraw 5 700.00m2

Siepraw,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krzyszkowice 4 757.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krzyszkowice 4 757.00m2

budowlana · 4 757.00 m2 Działka na sprzedaż Krzyszkowice

brak oceny

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

202 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Krzyszkowice 4 757.00m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głogoczów 2 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głogoczów 2 700.00m2

budowlana · 2 700.00 m2 Działka na sprzedaż Głogoczów

brak oceny

676 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Głogoczów 2 700.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głogoczów 2 667.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głogoczów 2 667.00m2

budowlana · 2 667.00 m2 Działka na sprzedaż Głogoczów

brak oceny

668 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Głogoczów 2 667.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zakliczyn 782.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zakliczyn 782.00m2

budowlana · 782.00 m2 Działka na sprzedaż Zakliczyn

brak oceny

156 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zakliczyn 782.00m2

Zakliczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głogoczów 11 195.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głogoczów 11 195.00m2

inna · 11 195.00 m2 Działka na sprzedaż Głogoczów

brak oceny

3 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

311 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Głogoczów 11 195.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głogoczów 5 367.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głogoczów 5 367.00m2

budowlana · 5 367.00 m2 Działka na sprzedaż Głogoczów

brak oceny

1 348 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

251 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Głogoczów 5 367.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krzyszkowice 5 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krzyszkowice 5 700.00m2

budowlana · 5 700.00 m2 Działka na sprzedaż Krzyszkowice

brak oceny

618 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

108 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Krzyszkowice 5 700.00m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dobczyce 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dobczyce 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Dobczyce

brak oceny

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dobczyce 1 000.00m2

Dobczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kornatka 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kornatka 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kornatka

brak oceny

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kornatka 1 000.00m2

Kornatka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stadniki 2 013.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stadniki 2 013.00m2

budowlana · 2 013.00 m2 Działka na sprzedaż Stadniki

9.99

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

89 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Stadniki 2 013.00m2

Stadniki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U2LzAxYjllNmVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy