zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Myślenicki, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Myślenicki

Sortuj:
Dom Siepraw 141.00m2, dom na sprzedaż

Dom Siepraw 141.00m2

działka: 4 540 m2 · 141.00 m2 Dom na sprzedaż Siepraw

brak oceny

1 120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 943 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Siepraw 141.00m2

Siepraw,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZmUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zawada 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zawada 275.00m2

działka: 1 200 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Zawada

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 451 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zawada 275.00m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZmFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 250.00m2

Centrum, ul. gen. J. Wybickiego działka: 560 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 560 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 250.00m2
gen. J. Wybickiego
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łęki 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łęki 90.00m2

działka: 1 900 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Łęki

brak oceny

1 175 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 056 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łęki 90.00m2

Łęki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Głogoczów 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Głogoczów 130.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 086 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Głogoczów

brak oceny

835 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 423 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Głogoczów 130.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 200.00m2

Zarabie, ul. Bukowa działka: 0 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

3 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 200.00m2
Bukowa
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siepraw 150.04m2, dom na sprzedaż

Dom Siepraw 150.04m2

działka: 950 m2 · 150.04 m2 Dom na sprzedaż Siepraw

9.99

943 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 285 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Siepraw 150.04m2

Siepraw,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZmLzAxYjhmZjM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dobczyce 184.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dobczyce 184.00m2

ul. Rzeźnicza zab. wolnostojąca · działka: 565 m2 · 184.00 m2 Dom na sprzedaż Dobczyce

brak oceny

512 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 783 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dobczyce 184.00m2
Rzeźnicza
Dobczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dobczyce 115.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dobczyce 115.00m2

działka: 900 m2 · 115.00 m2 Dom na sprzedaż Dobczyce

brak oceny

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 774 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dobczyce 115.00m2

Dobczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZGQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siepraw 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Siepraw 150.00m2

działka: 1 700 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Siepraw

brak oceny

998 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 653 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Siepraw 150.00m2

Siepraw,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pcim 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pcim 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Pcim

brak oceny

819 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 850 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pcim 140.00m2

Pcim,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Yzg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 166.80m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 166.80m2

działka: 980 m2 · 166.80 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 166.80m2

Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2U3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 280.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 280.00m2

działka: 0 m2 · 280.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 464 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 280.00m2

Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2U1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siepraw 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Siepraw 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Siepraw

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Siepraw 140.00m2

Siepraw,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMWRjXzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzyszkowice 74.12m2, dom na sprzedaż

Dom Krzyszkowice 74.12m2

działka: 0 m2 · 74.12 m2 Dom na sprzedaż Krzyszkowice

brak oceny

747 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 078 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzyszkowice 74.12m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Głogoczów 190.00m2, dom na sprzedaż

Dom Głogoczów 190.00m2

działka: 1 100 m2 · 190.00 m2 Dom na sprzedaż Głogoczów

9.99

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 421 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Głogoczów 190.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzVmLzAxYjg1ZjlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Poręba 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Poręba 120.00m2

działka: 697 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Poręba

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Poręba 120.00m2

Poręba,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Glichów 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Glichów 200.00m2

działka: 2 200 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Glichów

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Glichów 200.00m2

Glichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kwapinka 64.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kwapinka 64.00m2

działka: 1 625 m2 · 64.00 m2 Dom na sprzedaż Kwapinka

brak oceny

565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 828 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kwapinka 64.00m2

Kwapinka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Poręba 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Poręba 130.00m2

działka: 700 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Poręba

brak oceny

495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 808 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Poręba 130.00m2

Poręba,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzyszkowice 108.88m2, dom na sprzedaż

Dom Krzyszkowice 108.88m2

zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 108.88 m2 Dom na sprzedaż Krzyszkowice

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 338 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krzyszkowice 108.88m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zakliczyn 140.30m2, dom na sprzedaż

Dom Zakliczyn 140.30m2

zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 140.30 m2 Dom na sprzedaż Zakliczyn

9.99

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 477 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zakliczyn 140.30m2

Zakliczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWYwXzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 81.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 81.00m2

ul. Zacisze zab. szeregowa · działka: 26 m2 · 81.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 81.00m2
Zacisze
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zawada 299.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zawada 299.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 750 m2 · 299.00 m2 Dom na sprzedaż Zawada

brak oceny

1 999 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 689 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zawada 299.00m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy