zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Międzyzdroje, Bałtycka - Strona 1

Domy na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Kamieński > Międzyzdroje

Sortuj:
Dom Międzyzdroje 505.00m2, dom na sprzedaż

Dom Międzyzdroje 505.00m2

ul. Bałtycka działka: 602 m2 · 505.00 m2 Dom na sprzedaż Międzyzdroje

brak oceny

1 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 366 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Międzyzdroje 505.00m2
Bałtycka
Międzyzdroje,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy