Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Rynek komercyjny
Projekty domów
Rodzaj nieruchomości
Rodzaj transakcji
Powierzchnia (m2)
Cena
Pokoje
Miejscowość lub region
Dzielnice i ulice
Okolice
MÓJ KRN
wiadomość dnia
Deweloperzy domagają się zmian w polskim ustawodawstwie. Problem stanowią przepisy odnoszące się do stosunku powierzchni projektowanej do wybudowanej.
Największą sprzedaż mieszkań odnotowano w ubiegłym roku w Krakowie, Warszawie, Łodzi i Gdańsku – czytamy w najnowszym raporcie „Obrót nieruchomościami w 2013 r.”
Niskie stopy procentowe już spowodowały zmiany na rynku nieruchomości. Eksperci zwracają uwagę przede wszystkim na wzrost liczby sprzedanych mieszkań.
Po 2 miesiącach od wydania wyroku unieważniającego uchwałę antysmogową, Wojewódzki Sąd Administracyjny przedstawił pisemne uzasadnienie swojej decyzji.
Dla tych, którzy pragną odrobinę przełamać polską tradycję i spędzić pierwszą listopadową noc w nietypowy sposób, dobrą wskazówką będzie zwrócenie uwagi na wszelkie charakterystyczne dodatki.
Nawet co piąty zainteresowany kredytem mieszkaniowym, czyli ponad 30 tys. osób, będzie miał problem z pożyczeniem pieniędzy na mieszkanie.
Widok na Wawel stanowi dodatkowy, lokalny walor, który nierzadko podnosi atrakcyjność nieruchomości położonej w Krakowie.
zobacz cały dział
KRN dba o kompleksową informację w świecie nieruchomości, stale aktualizując oferty i przedstawiając domy i mieszkania na sprzedaż. Gdańsk to miasto portowe, a zarazem metropolia posiadająca liczne tereny zielone. Połączenie tych dwóch cech sprawia, że jest to ośrodek bardzo atrakcyjny dla inwestorów i deweloperów, a także miejsce, które stale się rozwija. Staramy się być na bieżąco, stąd w naszym portalu można znaleźć zarówno mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, a także różnorodne domy na sprzedaż. Gdańsk i jego okolice nie mają dla nas tajemnic. Zapraszamy!
Katedra Akustyki i Multimediów Politechniki Wrocławskiej sprawdziła izolacyjność akustyczną bloków wapienno-piaskowych wykorzystanych do budowy osiedla Colore.

Z tarasem jest tak jak z domowymi wnętrzami – co pewien czas albo mamy ochotę dokonać w nim zmian, albo pojawia się taka konieczność.

OFERTY Z RYNKU WTÓRNEGO
sprzedaż - dom 140,00 m2 650 m2 350 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - dom 100,00 m2 1 100 m2 450 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - dom 250,00 m2 500 m2 980 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - dom 60,00 m2 400 m2 159 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - dom 302,00 m2 958 m2 889 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - mieszkanie pow. Krakowski 45,00 m2 / 3 pok. 379 000 PLN
zobacz ofertę
OFERTY LUKSUSOWE
Gdynia Mieszkanie 119,40 m2 Śródmieście , ul. A. Hryniewickiego
WEŹ UDZIAŁ W SONDZIE
Jak oceniasz obligatoryjność posiadania od 2015 r. 10-procentowego wkładu własnego na etapie starania się o kredyt hipoteczny?
 
zobacz wcześniejsze sondy
ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU
W darmowym biuletynie KRN.pl co tydzień
otrzymasz najświeższe informacje.
Zobacz przykładowy biuletyn.