Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Rynek komercyjny
Projekty domów
Rodzaj nieruchomości
Rodzaj transakcji
Powierzchnia (m2)
Cena
Pokoje
Miejscowość lub region
Dzielnice i ulice
Okolice
MÓJ KRN
wiadomość dnia
Sąd Rejonowy ocenił, które hałasy należy uznawać za działanie z premedytacją na szkodę sąsiadów, a które są typowymi przejawami wspólnego użytkowania budynku.
Prawo wodne bez pozytywnej opinii samorządów. Wątpliwości dotyczą roszczeń inwestorów, którzy muszą rezygnować z planów budowy na terenach powodziowych.
Rząd przeznaczy 9 mld euro na gospodarkę niskoemisyjną. Środki zostaną wykorzystane m.in. na zwiększenie efektywności energetycznej budynków mieszkalnych.
Fundusz Mieszkań na Wynajem wprowadził do swojej oferty kolejne 75 mieszkań zrealizowanych w ramach inwestycji przy ul. Saperskiej w Poznaniu.
Nowelizacja ustawy Prawo budowlane zmierza do usprawnienia procesu budowlanego, w szczególności przez zniesienie obowiązku uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę w stosunku do niektórych obiektów budowlanych.
Obrót nieruchomościami jest sformalizowany (wymaga zachowania formy aktu notarialnego oraz dokonania wpisów w księgach wieczystych) i wiąże się z szeregiem opłat.
Aby adaptacja starego domu nie okazała się tylko ideą, która w żaden sposób nie przystaje do rzeczywistości, warto dokładnie rozważyć kilka aspektów tego rodzaju inwestycji.
zobacz cały dział
KRN dba o kompleksową informację w świecie nieruchomości, stale aktualizując oferty i przedstawiając domy i mieszkania na sprzedaż. Gdańsk to miasto portowe, a zarazem metropolia posiadająca liczne tereny zielone. Połączenie tych dwóch cech sprawia, że jest to ośrodek bardzo atrakcyjny dla inwestorów i deweloperów, a także miejsce, które stale się rozwija. Staramy się być na bieżąco, stąd w naszym portalu można znaleźć zarówno mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, a także różnorodne domy na sprzedaż. Gdańsk i jego okolice nie mają dla nas tajemnic. Zapraszamy!
Katedra Akustyki i Multimediów Politechniki Wrocławskiej sprawdziła izolacyjność akustyczną bloków wapienno-piaskowych wykorzystanych do budowy osiedla Colore.

Z tarasem jest tak jak z domowymi wnętrzami – co pewien czas albo mamy ochotę dokonać w nim zmian, albo pojawia się taka konieczność.

OFERTY Z RYNKU WTÓRNEGO
kupno - dom 180,00-260,00 m2 2 500 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - działka budowlana 1 470 m2 366 000 PLN
zobacz ofertę
kupno - dom 70,00-130,00 m2 400 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - działka inna 1 243 m2 73 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - działka budowlana 505 m2 150 000 PLN
zobacz ofertę
kupno - dom 100,00-150,00 m2 600 000 PLN
zobacz ofertę
OFERTY LUKSUSOWE
Gdynia Mieszkanie 119,40 m2 Śródmieście , ul. A. Hryniewickiego
WEŹ UDZIAŁ W SONDZIE
Którą opcję byś wybrał?
 
zobacz wcześniejsze sondy
ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU
W darmowym biuletynie KRN.pl co tydzień
otrzymasz najświeższe informacje.
Zobacz przykładowy biuletyn.