Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Rynek komercyjny
Projekty domów
Rodzaj nieruchomości
Rodzaj transakcji
Powierzchnia (m2)
Cena
Pokoje
Miejscowość lub region
Dzielnice i ulice
Okolice
MÓJ KRN
wiadomość dnia
Narodowy Bank Szwajcarii podjął decyzję o wprowadzeniu ujemnej stopy procentowej depozytów. To dobra wiadomość dla osób spłacających kredyty we frankach.
Sejm odrzucił projekt wprowadzenia poprawek do Konstytucji RP w punktach odnoszących się do sytuacji własnościowej Lasów Państwowych.
Fundusz Mieszkań na Wynajem będzie surowo oceniał przypadki uchybień ze strony najemców, m.in. nieprzestrzeganie zasad użytkowania lokalu.
Prezydent zgłosił do Sejmu projekt nowelizacji ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych, który na celu ułatwienie procesu odrolnienia gruntów w określonych przypadkach.
Interesy polskiej branży nieruchomościowej, np. dotyczące wprowadzenia Europejskiej Legitymacji Zawodowej, będą skuteczniej reprezentowane przed instytucjami unijnymi.
Wrocławskie Nadodrze egzamin rewitalizacyjny zdało na „piątkę z plusem”. W jego ślady wkrótce pójdzie Przedmieście Oławskie.
Aby określić od czego zależy ostateczna wysokość ceny nowego mieszkania brutto, należy ustalić główne składowe ceny modelowego metra kwadratowego.
zobacz cały dział
KRN dba o kompleksową informację w świecie nieruchomości, stale aktualizując oferty i przedstawiając domy i mieszkania na sprzedaż. Gdańsk to miasto portowe, a zarazem metropolia posiadająca liczne tereny zielone. Połączenie tych dwóch cech sprawia, że jest to ośrodek bardzo atrakcyjny dla inwestorów i deweloperów, a także miejsce, które stale się rozwija. Staramy się być na bieżąco, stąd w naszym portalu można znaleźć zarówno mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, a także różnorodne domy na sprzedaż. Gdańsk i jego okolice nie mają dla nas tajemnic. Zapraszamy!
Katedra Akustyki i Multimediów Politechniki Wrocławskiej sprawdziła izolacyjność akustyczną bloków wapienno-piaskowych wykorzystanych do budowy osiedla Colore.

Z tarasem jest tak jak z domowymi wnętrzami – co pewien czas albo mamy ochotę dokonać w nim zmian, albo pojawia się taka konieczność.

OFERTY Z RYNKU WTÓRNEGO
sprzedaż - mieszkanie pow. Gdański 35,00 m2 / 1 pok. 168 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - działka budowlana pow. Gdański 1 118 m2 145 400 PLN
zobacz ofertę
wynajem - mieszkanie pow. Gdański 36,00 m2 / 1 pok. 1 300 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - mieszkanie pow. Gdański 26,00 m2 / 1 pok. 310 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - mieszkanie pow. Gdański 93,00 m2 / 3 pok. 699 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - mieszkanie pow. Gdański 69,00 m2 / 3 pok. 579 000 PLN
zobacz ofertę
OFERTY LUKSUSOWE
Gdynia Mieszkanie 119,40 m2 Śródmieście , ul. A. Hryniewickiego
WEŹ UDZIAŁ W SONDZIE
Czy okres świąteczno-noworoczny jest według Ciebie dobrym czasem na zakup mieszkania?
 
zobacz wcześniejsze sondy
ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU
W darmowym biuletynie KRN.pl co tydzień
otrzymasz najświeższe informacje.
Zobacz przykładowy biuletyn.