Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Rynek komercyjny
Projekty domów
Rodzaj nieruchomości
Rodzaj transakcji
Powierzchnia (m2)
Cena
Pokoje
Miejscowość lub region
Dzielnice i ulice
Okolice
MÓJ KRN
wiadomość dnia
Sejm zdecydował o połączeniu Agencji Mienia Wojskowego i Wojskowej Agencji Mieszkaniowej. Skarb Państwa ma zaoszczędzić w ten sposób ok. 20 mln zł rocznie.
W październiku 2015 r. ma ruszyć nabór wniosków o kredyty preferencyjne w ramach nowego programu wspierania budownictwa czynszowego.
Fundusz Mieszkań na Wynajem przygotował nową ofertę. Inwestycja jest zlokalizowana na obszarze aglomeracji warszawskiej.
Stan prawny nieruchomości objętych tzw. dekretem Bieruta zostanie uregulowany. Senatorowie zagłosowali za przyjęciem nowelizacji przedmiotowej ustawy.
Można wyróżnić dwa typy inwestorów: inwestujących we wzrost wartości nieruchomości oraz inwestujących w możliwości cyklicznego generowania gotówki z najmu.
Ten sposób urządzania wnętrz idealny jest dla osób, które zmęczone są miejskim zgiełkiem i przynajmniej w domu chcą od niego uciec.
Planując wynajem mieszkania żakom, warto już teraz zastanowić się nad tym, jakie warunki postawić przyszłym lokatorom oraz co powinna zawierać umowa najmu.
zobacz cały dział
KRN dba o kompleksową informację w świecie nieruchomości, stale aktualizując oferty i przedstawiając domy i mieszkania na sprzedaż. Gdańsk to miasto portowe, a zarazem metropolia posiadająca liczne tereny zielone. Połączenie tych dwóch cech sprawia, że jest to ośrodek bardzo atrakcyjny dla inwestorów i deweloperów, a także miejsce, które stale się rozwija. Staramy się być na bieżąco, stąd w naszym portalu można znaleźć zarówno mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, a także różnorodne domy na sprzedaż. Gdańsk i jego okolice nie mają dla nas tajemnic. Zapraszamy!
Katedra Akustyki i Multimediów Politechniki Wrocławskiej sprawdziła izolacyjność akustyczną bloków wapienno-piaskowych wykorzystanych do budowy osiedla Colore.

Z tarasem jest tak jak z domowymi wnętrzami – co pewien czas albo mamy ochotę dokonać w nim zmian, albo pojawia się taka konieczność.

OFERTY Z RYNKU WTÓRNEGO
sprzedaż - działka 24 101 m2 482 020 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - mieszkanie 171,00 m2 / 7 pok. 1 368 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - działka budowlana gm. Nowosolna 1 206 m2 140 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - działka budowlana gm. Nowosolna 2 500 m2 375 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - działka budowlana gm. Nowosolna 1 700 m2 127 500 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - działka gm. Nowosolna 2 500 m2 325 000 PLN
zobacz ofertę
OFERTY LUKSUSOWE
Gdynia Mieszkanie 119,40 m2 Śródmieście , ul. A. Hryniewickiego
WEŹ UDZIAŁ W SONDZIE
Czy wynająłbyś nowo zakupione mieszkanie grupie studentów?
 
zobacz wcześniejsze sondy
ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU
W darmowym biuletynie KRN.pl co tydzień
otrzymasz najświeższe informacje.
Zobacz przykładowy biuletyn.