Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Rynek komercyjny
Projekty domów
Rodzaj nieruchomości
Rodzaj transakcji
Powierzchnia (m2)
Cena
Pokoje
Miejscowość lub region
Dzielnice i ulice
Okolice
MÓJ KRN
wiadomość dnia
Inwestor ośrodka skateboardingu w Gdyni oficjalnie zaprezentował projekt inwestycji. Przewidywany termin zakończenia prac budowlanych to lato 2014 r.
Gmina Miejska Chojnice otrzymała 20 ha gruntów w formie darowizny. Działkę przekazał Odział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych w Gdańsku.
Samorząd województwa pomorskiego przedstawił założenia „Stanowiska negocjacyjnego samorządu województwa pomorskiego do Kontraktu Terytorialnego”.
Urząd Miejski w Nowym Dworze Gdańskim rozpoczął procedurę przyjmowania wniosków o dotacje na zaopatrzenie gospodarstw domowych w urządzenia ekologiczne.
W pierwszych miesiącach roku 53 proc. pośredników w obrocie nieruchomościami przeprowadziło więcej transakcji niż w I kwartale 2013 r.
Teodor Talowski to jeden z najważniejszych dla Krakowa architektów XIX w. Zaprojektowane przez niego kamienice urzekają nietypowymi połączeniami naturalnych materiałów.
Deweloperzy projektowali coraz mniejsze mieszkania, by sprostać mniejszym możliwościom finansowym nabywców.
zobacz cały dział
KRN dba o kompleksową informację w świecie nieruchomości, stale aktualizując oferty i przedstawiając domy i mieszkania na sprzedaż. Gdańsk to miasto portowe, a zarazem metropolia posiadająca liczne tereny zielone. Połączenie tych dwóch cech sprawia, że jest to ośrodek bardzo atrakcyjny dla inwestorów i deweloperów, a także miejsce, które stale się rozwija. Staramy się być na bieżąco, stąd w naszym portalu można znaleźć zarówno mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, a także różnorodne domy na sprzedaż. Gdańsk i jego okolice nie mają dla nas tajemnic. Zapraszamy!
Z tarasem jest tak jak z domowymi wnętrzami – co pewien czas albo mamy ochotę dokonać w nim zmian, albo pojawia się taka konieczność.

Doradcy ds. inwestycji przygotowali ogólnopolski program prezentacji dla architektów, projektantów i inwestorów na temat optymalizacji kosztów przedsięwzięć budowlanych.

OFERTY Z RYNKU WTÓRNEGO
sprzedaż - dom pow. Obornicki 180,00 m2 9,00 a 470 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - mieszkanie 52,00 m2 / 3 pok. 260 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - mieszkanie 69,00 m2 / 3 pok. 410 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - lokal gm. Lubicz 8 044,00 m2 2 800 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - działka pod inwestycję gm. Lubicz 80,44 a 2 800 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - działka budowlana 14,70 a 366 000 PLN
zobacz ofertę
OFERTY LUKSUSOWE
Gdynia Mieszkanie 119,40 m2 Śródmieście , ul. A. Hryniewickiego
Gdańsk mieszkanie 199,00 m2 Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia
WEŹ UDZIAŁ W SONDZIE
Czy wynająłbyś mieszkanie w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem?
 
zobacz wcześniejsze sondy
ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU
W darmowym biuletynie KRN.pl co tydzień
otrzymasz najświeższe informacje.
Zobacz przykładowy biuletyn.