Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Rynek komercyjny
Projekty domów
Rodzaj nieruchomości
Rodzaj transakcji
Powierzchnia (m2)
Cena
Pokoje
Miejscowość lub region
Dzielnice i ulice
Okolice
MÓJ KRN
wiadomość dnia
Działkowcy, którzy w przeszłości użytkowali grunty na obszarze Poznania, nie zapłacą obecnym właścicielom odszkodowań za bezumowne korzystanie z nieruchomości.
Parlament w Chorwacji przyjął ustawę, która umożliwi osobom zadłużonym we frankach szwajcarskich przewalutowanie kredytów na euro.
Największym problemem banków w Polsce jest obecnie negatywny wizerunek kreowany w komentarzach związanych z bieżącą polityką państwa.
Wrzesień okazał się miesiącem, w którym 18 proc. przedsiębiorstw budowlanych deklarowało pogorszenie koniunktury.
Z perspektywy rodziców alternatywą dla wynajmu drogiego, ale niekoniecznie dobrze utrzymanego mieszkania dla studenta, jest zakup nieruchomości.
Niewątpliwą korzyścią jest oszczędność czasu i pieniędzy, a także satysfakcja płynąca z mieszkania w przestrzeni, która odpowiada gustom nabywców.
Systemy dopłat do mieszkań kupowanych na własność, ulgi podatkowe i rozwój rynku najmu – to propozycje partii politycznych tuż przed wyborami.
zobacz cały dział
KRN dba o kompleksową informację w świecie nieruchomości, stale aktualizując oferty i przedstawiając domy i mieszkania na sprzedaż. Gdańsk to miasto portowe, a zarazem metropolia posiadająca liczne tereny zielone. Połączenie tych dwóch cech sprawia, że jest to ośrodek bardzo atrakcyjny dla inwestorów i deweloperów, a także miejsce, które stale się rozwija. Staramy się być na bieżąco, stąd w naszym portalu można znaleźć zarówno mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, a także różnorodne domy na sprzedaż. Gdańsk i jego okolice nie mają dla nas tajemnic. Zapraszamy!
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań - nowych i „z drugiej ręki”, a także okazja do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych.

Katedra Akustyki i Multimediów Politechniki Wrocławskiej sprawdziła izolacyjność akustyczną bloków wapienno-piaskowych wykorzystanych do budowy osiedla Colore.

OFERTY Z RYNKU WTÓRNEGO
sprzedaż - dom gm. Igołomia-Wawrzeńczyce 211,00 m2 610 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - dom gm. Igołomia-Wawrzeńczyce 124,00 m2 320 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - działka pow. Poznański 50 972 m2 4 536 508 PLN
zobacz ofertę
wynajem - mieszkanie pow. Poznański 88,00 m2 / 3 pok. 5 000 PLN
zobacz ofertę
wynajem - mieszkanie pow. Poznański 22,00 m2 / 1 pok. 1 000 PLN
zobacz ofertę
sprzedaż - działka pow. Poznański 1 093 m2 215 000 PLN
zobacz ofertę
OFERTY LUKSUSOWE
Gdynia Mieszkanie 119,40 m2 Śródmieście , ul. A. Hryniewickiego
WEŹ UDZIAŁ W SONDZIE
Czy perspektywa posiadania 15-procentowego wkładu własnego od stycznia 2016 r. przyspieszy Twoją decyzję o zakupie nieruchomości jeszcze w tym roku?
 
zobacz wcześniejsze sondy
ZAPISZ SIĘ DO BIULETYNU
W darmowym biuletynie KRN.pl co tydzień
otrzymasz najświeższe informacje.
Zobacz przykładowy biuletyn.