Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wille i apartamenty

2008-03-12

Wille i apartamenty

Deweloperzy prześcigają się w ofertach mieszkaniowych dla tzw. klasy średniej. W Katowicach ruszają kolejne tego typu inwestycje.

Deweloperzy prześcigają się w ofertach mieszkaniowych dla tzw. klasy średniej. W Katowicach ruszają kolejne tego typu inwestycje – podaje „Biznes Śląski”.

Do najciekawszych ofert, jakie pojawią się wkrótce na śląskim rynku mieszkaniowym, należą: osiedle „Willa nad Potokiem”, które powstanie w Katowicach Ochojcu, Osiedle Książęce i dwa 14-kondygnacyjne apartamentowce na osiedlu Tysiąclecia. Zaawansowana jest także budowa zespołu apartamentowców „Ligota Park”. Jednym z projektów, którego realizacja ma ruszyć na początku kwietnia tego roku, jest osiedle „Willa nad potokiem” – czytamy dalej. Inwestor – katowicka firma „Modus II” – postanowił nie tylko wybudować oryginalne osiedle, ale też – dla potrzeb mieszkańców – uregulować fragment przepływającej przez nie rzeki. Żeby stać się właścicielem jednego z 50 mieszkań, które tu powstaną, trzeba zapłacić od 6 tys. zł. za metr kwadratowy. Na uwagę zasługuje sam projekt „Willi nad Potokiem”. Zespół osiedlowy składa się z pięciu dwupiętrowych białych budynków o prostej, ale oryginalnej bryle. Każdy z nich jest też otoczony zielenią.

W Katowicach trwa także budowa zespołu apartamentowców na osiedlu tysiąclecia. Dwa 14-kondygnacyjne budynki przy ul. Piastów to inwestycja firmy „Activ”. Krakowski deweloper planuje, że pierwszy budynek zostanie oddany na początku, a drugi – pod koniec 2009 r. W tej chwili trwa sprzedaż mieszkań, ceny wahają się od 4,999 do 5 885 zł.

Źródło: „Biznes Śląski” 10.03.2008 | 2008-03-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Deweloperzy

);