Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

W Warszawie powstają nowe miejskie mieszkania

Adrianna Szydło | 2019-06-18

W Warszawie powstają nowe miejskie mieszkania
Nowe miejskie mieszkania w Warszawie

Na warszawskim Targówku powstają nowe miejskie mieszkania w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji.

W ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji w Warszawie zostanie oddanych do użytku ponad 2000 lokali. Do 700 z nich mieszkańcy wprowadzą się do końca przyszłego roku. W planach inwestycyjnych przewidziano kilka wielorodzinnych budynków mieszkalnych wraz z garażami podziemnymi.

Miejskie lokale przeznaczone są dla młodych osób, seniorów, a także rodzin z dziećmi. Będą to głównie budynki komunalne przy ul. Radzymińskiej i Odrowąża, a także budynki TBS. Towarzystwo Budownictwa Społecznego ogłosi wkrótce przetarg, w którym wyłoniony zostanie wykonawca inwestycji. Mieszkania zlokalizowane będą w pobliżu szkoły podstawowej i miejskiego skweru. Pierwsi lokatorzy zamieszkają w budynkach już na początku 2021 r. Władze Warszawy planują budowę 1500 tego typu mieszkań rocznie.

Jesteśmy konkurencyjni. Mieszkania budowane przez Warszawę będą tanie! Chcemy, żeby każda rodzina mogła pozwolić sobie na czynsz, który wyniesie od 400 do 1000 złotych – w zależności od dochodów i sytuacji życiowej – zaznacza Renata Kaznowska, zastępca prezydenta Warszawy.

Stolica aktualnie zajmuje się realizacją programu rewitalizacji. Plan zakłada nie tylko inwestycje w nowe budynki, ale także polepszenie wyglądu oraz stanu technicznego historycznych kamienic miasta.

 

 

Źródło: KRN.pl | 2019-06-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


4

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Deweloperzy

);