Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Projektują nowe Mieszkania Plus

Magdalena Hojniak | 2019-02-19

Projektują nowe Mieszkania Plus
W Radomiu i Zgorzelcu powstaną

Radom i Zgorzelec doczekają się „Mieszkań Plus”. W opracowaniu pozostają projekty dla nowych osiedli mieszkaniowych.

Architekci opracowują projekty dla 2 osiedli mających powstać w Radomiu i Zgorzelcu. Zawarte w związku z planami inwestycyjno-budowlanymi umowy obejmują nie tylko przygotowanie kompletnej dokumentacji projektowej, ale także sporządzenie projektu budowlanego czy wykonawczego. Pominięte nie mogą zostać również kwestie nadzoru podczas realizacji przedsięwzięć.

W Radomiu zaplanowano wybudowanie dwóch bloków mieszkaniowych, liczących po 7 kondygnacji. Dostępne w nich 124 mieszkania mają liczyć od 50 mkw. i posiadać od 1 do 4 pokoi. Natomiast w Zgorzelcu inwestycja ma dostarczyć 220 lokali mieszczących się w 5 budynkach – 4- i 5-kondygnacyjnych. Zarówno w Radomiu, jak i Zgorzelcu mieszkańcy będą mieli do dyspozycji zewnętrzne miejsca parkingowe w liczbie odpowiadającej liczbie mieszkań.

Architekci zaangażowani w projekty podkreślają, że zaproponowane przez nich rozwiązania nie będą generowały barier architektonicznych, dzięki czemu inwestycje staną się przyjazne wszystkim mieszkańcom – dzieciom, osobom starszym czy niepełnosprawnym. Dodatkowo tereny zielone i przestrzenie rekreacyjne mają służyć budowaniu relacji międzysąsiedzkich.

Powstające w ramach „Mieszkania Plus” inwestycje są zlokalizowane w pobliżu placówek edukacyjnych i przystanków komunikacji zbiorowej.  

Źródło: KRN.pl | 2019-02-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


2.5

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Deweloperzy

);