Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe Mieszkania Plus we Wrocławiu

Agnieszka Świątek | 2019-07-17

Nowe Mieszkania Plus we Wrocławiu
We Wrocławiu powstanie nowe osiedle w ramach programu Mieszkanie Plus

PFR Nieruchomości zakupił nową działkę od Polskiego Holdingu Nieruchomości. Na wrocławskim Zakrzowie powstanie osiedle, które będzie liczyć ponad tysiąc Mieszkań Plus.

Budowa mieszkań w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus rozpocznie się w IV kwartale 2020 roku po wcześniejszym konkursie na projekt architektoniczno-urbanistyczny osiedla. Inwestorzy planują utworzenie zabudowy wielorodzinnej.

Grunt, który kupiliśmy od PHN znajduje się we wrocławskiej dzielnicy Zakrzów. Jest to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Wrocławia, ma już nieźle rozbudowaną infrastrukturę komunikacyjną i społeczną. Niedaleko od planowanego osiedla są przedszkole, szkoły oraz sklepy. Komunikacją miejską można dojechać do śródmieścia w ciągu 30 minut. Chcielibyśmy, aby nasza inwestycja przyczyniła się do rozwoju tej części Wrocławia – powiedział Mirosław Barszcz, prezes PFR Nieruchomości.

Na terenie województwa dolnośląskiego PFRN analizuje około 30 lokalizacji, gdzie zostaną wybudowane osiedla udostępniane w programie Mieszkanie Plus. Dotyczy to działek, które są własnością spółek Skarbu Państwa. We Wrocławiu powstają już trzy inwestycje związane z nowymi Mieszkaniami Plus – przy ul. Hermanowskiej, Białowieskiej oraz Kolejowej.

Stolica Dolnego Śląska jest atrakcyjnym rynkiem, na którym planujemy naszą dalszą aktywność – zapowiedział Marcin Mazurek, prezes Polskiego Holdingu Nieruchomości.


 

Źródło: KRN.pl | 2019-07-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


3.7

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Deweloperzy

);