Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Miasto kupi mieszkania

2011-08-17

Miasto kupi mieszkania

Poszukiwane są lokale o powierzchni użytkowej od 25 do 65 m kw. Prywatni właściciele i firmy mogą składać oferty do 2 września.

Gmina Kraków chce kupić mieszkania dla osób oczekujących na lokale mieszkalne. Do 2 września oferty mogą składać firmy oraz prywatni właściciele, którzy zaoferują minimum trzy lokale mieszkalne, mieszczące się w obrębie jednego budynku.

Poszukiwane są lokale położone poza centrum miasta o powierzchni użytkowej od 25 do 65 m kw., chociaż preferowane będą mieszkania do 50 m kw. Wyłączone z procedury przetargowej będą oferty mieszkań dopuszczonych do użytku wcześniej niż dwa lata temu, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania dwupoziomowe, a także nieruchomości, do których przynależy garaż lub miejsce powstojowe. Wybór mieszkań nastąpi w drodze rokowań, a oprócz ceny na decyzje władz miasta będzie miała także ilośc lokali w danym budynku. Termin wydania kupionych przez gminę nieruchomości to 30.11.2011 r.

Zainteresowani udziałem swoje oferty, mogą składać w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Krakowa przy ul. Wielopole 17.

Źródło: KRN.pl | 2011-08-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Deweloperzy

);