Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Polecane inwestycje

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Grzegórzki
Krakowskie Grzegórzki usytuowane są we wschodniej stronie Krakowa. Deweloperzy szybko docenili potencjał tej dzielnicy i dzięki temu stale rozwijają rynek nowych mieszkań. Bliskość pomiędzy centrum Krakowa jak i Kazimierzem to tylko jeden z atutów tej dzielnicy. Warty przemyślenia będzie zakup nowego mieszkania pod wynajem, ponieważ Grzegórzki mają dobrze rozwiniętą siatkę komunikacji miejskiej z każdą Krakowską uczelnią.  Dodatkowo ceny nowych mieszkań wyróżniają się w porównaniu do reszty dzielnic Krakowa.


KRN.pl – Rynek pierwotny – Inwestycje deweloperskie

Rynek pierwotny to podstrona portalu KRN.pl, oferująca szeroki wybór nowych inwestycji mieszkaniowych z całej Polski. W skład prezentowanych inwestycji deweloperskich wchodzą m.in. nowe mieszkania na sprzedaż, nowe apartamenty na sprzedaż czy nowe domy na sprzedaż.Prezentowane w portalu KRN.pl inwestycje deweloperskie tworzą bazę ponad 10 000 mieszkań z rynku pierwotnego. Deweloperzy prezentujący swoje inwestycję w portalu KRN.pl, cieszą się doskonałą opinią i popularnością wśród kupujących.

KRN.pl – Rynek pierwotny – Inwestycje deweloperskie, pomoże szybko i łatwo znaleźć nowy dom czy mieszkanie w całej Polsce.

komunikat Biuro Obsługi Klienta KRN.pl
tel. (12) 630-96-30
e-mail: klient@krn.pl

Deweloperzy