Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Leśna Apartamenty - prestiż w Krakowie

2017-04-06


Wola Justowska to jeden z najatrakcyjniejszych rejonów Krakowa – w takiej lokalizacji firma FF&K Investment ulokowała inwestycję Leśna Apartamenty.

Kraków:

Projekt „Leśna Apartamenty” łączy w sobie zalety inwestycji zlokalizowanych w bezpośrednim otoczeniu natury z atutami osiedli położonych w dogodnej odległości od szlaków komunikacyjnych i pozostałej infrastruktury ścisłego centrum miasta. Wola Justowska, gdzie ulokowano inwestycję, należy do najbardziej zielonych obszarów Krakowa. Jej krajobraz dopełnia kameralna zabudowa mieszkaniowa, często o ponadprzeciętnym standardzie. Wolę Justowską, położoną w granicach dzielnicy Zwierzyniec, wybierają osoby, które mają wysokie wymagania i sprecyzowane oczekiwania wobec usług deweloperskich. To, w połączeniu z jakością oferowanych mieszkań, czyni z tej części Krakowa jeden z najbardziej prestiżowych adresów.


Za realizację przedsięwzięcia „Leśna Apartamenty” odpowiada firma FF&K Investment. W ramach inwestycji do sprzedaży wprowadzono funkcjonalne i wygodne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. Odpowiedni metraż znajdą dla siebie zarówno osoby o mniejszych potrzebach, jak i rodziny z dziećmi czy nabywcy preferujący przestronne wnętrza. Oferta obejmuje mieszkania o powierzchniach rozpoczynających się od ok. 30 mkw. Lokale rozmieszczono w dwóch segmentach, posiadających wspólną kondygnację podziemną. Do obu części kompleksu prowadzi reprezentacyjny hol wejściowy.


W ofercie znalazły się lokale w najpopularniejszych obecnie rozkładach: 1-, 2- oraz 3-pokojowe. Warto zwrócić uwagę na niewielką liczbę zaprojektowanych mieszkań. Inwestor zaplanował budowę 12 apartamentów, dzięki czemu przyszli mieszkańcy inwestycji będą mieć gwarancję intymności i bezpieczeństwa. Z drugiej strony mniejsza wspólnota mieszkaniowa stwarza warunki do sąsiedzkiej integracji i nawiązywania trwałych relacji społecznych.


Komfort codziennego użytkowania budynku zapewnią takie rozwiązania architektoniczne, jak m.in. odrębne klatki schodowe przyporządkowane do poszczególnych segmentów budynku czy wygodna winda ułatwiająca przemieszczanie się między kondygnacjami. W podziemnej części inwestor przewidział wielostanowiskowy garaż oraz komórki lokatorskie. Wyodrębnienie przestrzeni parkingowej w budynku to rozwiązanie, które nie tylko usprawni codzienną komunikację, ale także pozwoli wygospodarować na zewnątrz więcej powierzchni na strefę rekreacyjną. Na terenie inwestycji przygotowano udogodnienie dla najmłodszych mieszkańców – atrakcyjne miejsce zabaw dla dzieci. Wolny czas umilą także spacery do ogrodu zaprojektowanego przy budynku. Będzie to odpowiednie miejsce do wypoczynku i spotkań towarzyskich, z dala od zatłoczonych ulic i miejskiego hałasu.

Cena metra kwadratowego mieszań zaprojektowanych w inwestycji wynosi od 8900 do 12 500 zł.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-04-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Projekt inwestycyjny -...
Słoneczny Zakątek
Marine Hotel *****
Działki budowlane o...
Osiedle Krakowskie
Villa sento
Panorama Grabówki
Oaza Bronowice
Cystersów 26
Lokale usługowe
Nowe Mieszkania w Czyżynach
Malownicza działka budowlana...
Sand Hotel ****
ul. Wielicka - Rydygiera Etap...

Projekt inwestycyjny -...

Rabka-Zdrój, ul. Orkana 

Słoneczny Zakątek

Kraków, Dębniki, ul. gen. S.... 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Działki budowlane o...

VILPARK Charzyno (woj.... 

Osiedle Krakowskie

Kraków, Łagiewniki, skrzyżowaniu ulic... 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Panorama Grabówki

Grabówki 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Lokale usługowe

Kraków, Prądnik Biały, ul. Bociana 

Nowe Mieszkania w Czyżynach

Kraków, Czyżyny, ul. F. Hynka 

Malownicza działka budowlana...

Kraków/Rząska 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

ul. Wielicka - Rydygiera Etap...

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. L.... 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl