Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Leśna Apartamenty - prestiż w Krakowie

2017-04-06


Wola Justowska to jeden z najatrakcyjniejszych rejonów Krakowa – w takiej lokalizacji firma FF&K Investment ulokowała inwestycję Leśna Apartamenty.

Kraków:

Projekt „Leśna Apartamenty” łączy w sobie zalety inwestycji zlokalizowanych w bezpośrednim otoczeniu natury z atutami osiedli położonych w dogodnej odległości od szlaków komunikacyjnych i pozostałej infrastruktury ścisłego centrum miasta. Wola Justowska, gdzie ulokowano inwestycję, należy do najbardziej zielonych obszarów Krakowa. Jej krajobraz dopełnia kameralna zabudowa mieszkaniowa, często o ponadprzeciętnym standardzie. Wolę Justowską, położoną w granicach dzielnicy Zwierzyniec, wybierają osoby, które mają wysokie wymagania i sprecyzowane oczekiwania wobec usług deweloperskich. To, w połączeniu z jakością oferowanych mieszkań, czyni z tej części Krakowa jeden z najbardziej prestiżowych adresów.


Za realizację przedsięwzięcia „Leśna Apartamenty” odpowiada firma FF&K Investment. W ramach inwestycji do sprzedaży wprowadzono funkcjonalne i wygodne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. Odpowiedni metraż znajdą dla siebie zarówno osoby o mniejszych potrzebach, jak i rodziny z dziećmi czy nabywcy preferujący przestronne wnętrza. Oferta obejmuje mieszkania o powierzchniach rozpoczynających się od ok. 30 mkw. Lokale rozmieszczono w dwóch segmentach, posiadających wspólną kondygnację podziemną. Do obu części kompleksu prowadzi reprezentacyjny hol wejściowy.


W ofercie znalazły się lokale w najpopularniejszych obecnie rozkładach: 1-, 2- oraz 3-pokojowe. Warto zwrócić uwagę na niewielką liczbę zaprojektowanych mieszkań. Inwestor zaplanował budowę 12 apartamentów, dzięki czemu przyszli mieszkańcy inwestycji będą mieć gwarancję intymności i bezpieczeństwa. Z drugiej strony mniejsza wspólnota mieszkaniowa stwarza warunki do sąsiedzkiej integracji i nawiązywania trwałych relacji społecznych.


Komfort codziennego użytkowania budynku zapewnią takie rozwiązania architektoniczne, jak m.in. odrębne klatki schodowe przyporządkowane do poszczególnych segmentów budynku czy wygodna winda ułatwiająca przemieszczanie się między kondygnacjami. W podziemnej części inwestor przewidział wielostanowiskowy garaż oraz komórki lokatorskie. Wyodrębnienie przestrzeni parkingowej w budynku to rozwiązanie, które nie tylko usprawni codzienną komunikację, ale także pozwoli wygospodarować na zewnątrz więcej powierzchni na strefę rekreacyjną. Na terenie inwestycji przygotowano udogodnienie dla najmłodszych mieszkańców – atrakcyjne miejsce zabaw dla dzieci. Wolny czas umilą także spacery do ogrodu zaprojektowanego przy budynku. Będzie to odpowiednie miejsce do wypoczynku i spotkań towarzyskich, z dala od zatłoczonych ulic i miejskiego hałasu.

Cena metra kwadratowego mieszań zaprojektowanych w inwestycji wynosi od 8900 do 12 500 zł.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-04-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

CHE162PI47
Przetarg nieruchomości...
Budynek mieszkalny przy ul....
Oaza Bronowice
Sand Hotel ****
Apartamenty Lema

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Przetarg nieruchomości...

Staniątki 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 
Super oferta: / poprzednia następna

 


Deweloperzy