Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Apartamenty Białoprądnicka

2020-04-10

Apartamenty Białoprądnicka


Apartamenty Białoprądnicka – zrealizuj marzenie o idealnym mieszkaniu

Na Prądniku Białym, w doskonałej lokalizacji przy samym Parku Kościuszki powstaje nowa Inwestycja. Apartamenty Białoprądnicka to kompleks 4 kameralnych budynków wielorodzinnych o podwyższonym standardzie wykończenia.

Każdy budynek składa się z 6 kondygnacji naziemnych oraz podziemnego garażu wielostanowiskowego, w którym znajdują się także komórki lokatorskie oraz pomieszczenia wspólne: wózkownie, rowerownie oraz pomieszczenia techniczne.

W inwestycji dostępne są lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni użytkowej w przedziale od 30 do 89 mkw. Niemal do każdego z mieszkań przynależy balkon, loggia, taras lub ogródek.

Cały kompleks jest otoczony indywidualnie zaprojektowanym, wspólnym terenem zielonym z wyznaczonymi strefami rekreacyjnymi i relaksu.

Wygoda i bezpieczeństwo

Wszystkie mieszkania zostały wyposażone w wideodomofon, a wjazd na teren inwestycji jest zamknięty.
Wygodę z korzystania z ogrzewanie centralnego oraz ciepłą wodę zapewnia dostęp do sieci MPEC.

Inwestycja znajduje się na terenie, którego właścicielem jest inwestor.

Środki finansowe wpłacane na zakup mieszkań chronione są na otwartych rachunkach powierniczych. Bank prowadzący otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy ewidencjonuje wpłaty i wypłaty odrębnie dla każdego nabywcy. Wypłaty z rachunku odbywają się bezgotówkowo, w ramach postępu harmonogramu budowy. Nadzór nad postępem prac sprawuje inspektor bankowy.

Doskonała lokalizacja

Komfort mieszkania w Apartamentach Białoprądnicka zapewnia ich świetna lokalizacja. Spokojna i kameralna okolica ulicy Białoprądnickiej mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych – tuż obok znajduje się Park Kościuszki z licznymi miejscami rekreacyjnymi, przepływającą rzeczką Białuchą oraz zapewniającym wiele atrakcji artystycznych Centrum Kultury w Dworku Białoprądnickim.

Apartamenty Białoprądnicka znajdują się w doskonale skomunikowanej części Krakowa. Komunikacja miejska pozwala na wygodne dotarcie do wszystkich części miasta. Najbliższy przystanek znajduje się tuż przy wjeździe do inwestycji. Dodatkowo w odległości 200 metrów planowana jest budowa przystanku szybkiej linii tramwajowej na Górkę Narodową.

Zaledwie 4 km stąd znajduje się Rynek Główny.

W najbliższym  sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy spożywcze, przedszkola, szkoły, przychodnie oraz restauracje. Samochodem, zaledwie w 5 minut można dotrzeć do Galerii Bronowice i Serenady.


Aktywni, rodzice z dziećmi, pary i single – tu idealne miejsce dla siebie znajdzie każdy.

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2020-04-10

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy

);