zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kielce, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Świętokrzyskie > M. Kielce

Sortuj:
Mieszkanie Kielce 46.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 46.21m2

Uroczysko, ul. Klonowa 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 46.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

526 794 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 46.21m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 33.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 33.13m2

Uroczysko, ul. Klonowa 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 33.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

414 125 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 33.13m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 71.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 71.58m2

Uroczysko, ul. Klonowa 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 71.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

737 274 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 71.58m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzhjLzAxYjY4YzFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 71.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 71.28m2

Uroczysko, ul. Klonowa 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 71.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

734 184 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 71.28m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzhjLzAxYjY4YzE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 71.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 71.28m2

Uroczysko, ul. Klonowa 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 71.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

734 184 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 71.28m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzhjLzAxYjY4YzE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 71.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 71.28m2

9.99

734 184 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 71.28m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzhjLzAxYjY4YzMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 71.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 71.28m2

Uroczysko, ul. Klonowa 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 71.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

734 184 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 71.28m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzhjLzAxYjY4YzI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 71.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 71.28m2

9.99

734 184 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 71.28m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzhjLzAxYjY4YzMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 69.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 69.12m2

Uroczysko, ul. Klonowa 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 69.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

711 936 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 69.12m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 69.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 69.12m2

Uroczysko, ul. Klonowa 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 69.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

711 936 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 69.12m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 46.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 46.21m2

Uroczysko, ul. Klonowa 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 46.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

517 552 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 46.21m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 69.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 69.12m2

Uroczysko, ul. Klonowa 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 69.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

711 936 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 69.12m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 39.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 39.95m2

Uroczysko, ul. Klonowa 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 39.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

499 375 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 39.95m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 61.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 61.56m2

Uroczysko, ul. Klonowa 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 61.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

620 894 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 61.56m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2M0LzAxYjljNDMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 61.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 61.80m2

Uroczysko, ul. Klonowa 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 61.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

623 314 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 61.80m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2M0LzAxYjljNDMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 55.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 55.26m2

Uroczysko, ul. Klonowa 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 55.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

557 352 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 55.26m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2M0LzAxYjljNDMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 27.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 27.96m2

Szydłówek, ul. Klonowa 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 27.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

321 540 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 27.96m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzVkLzAxYjY1ZDFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 29.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 29.84m2

Szydłówek, ul. Klonowa 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 29.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

340 176 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 29.84m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzVkLzAxYjY1ZDE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 29.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 29.46m2

Szydłówek, ul. Klonowa 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 29.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

326 122 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 070 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 29.46m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzVkLzAxYjY1ZDEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 71.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 71.57m2

Uroczysko, ul. Klonowa 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 71.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

737 171 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 71.57m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzU3LzAxYjY1Nzg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 42.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 42.57m2

Szydłówek, ul. Klonowa 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 42.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

471 249 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 070 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 42.57m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzU1LzAxYjY1NTQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 30.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 30.01m2

Szydłówek, ul. Klonowa 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 30.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

332 210 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 070 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 30.01m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzVkLzAxYjY1ZDI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 29.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 29.84m2

Szydłówek, ul. Klonowa 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 29.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

340 176 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 29.84m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzVkLzAxYjY1ZDMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 69.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 69.12m2

Uroczysko, ul. Klonowa 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 69.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

711 936 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 69.12m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzVkLzAxYjY1ZDI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy