Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Apartamenty Lema, Kraków, ul. S. Lema

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 39,03 do 74,34 m2
komercyjna:

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Apartamenty Lema
wykonawca:
GL Development
lokalizacja:
Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 39,03 do 74,34 m2
pokoje:
2, 3, 4
dostępnych ofert:
21
termin oddania:
III kwartał 2018
ceny:
informacje w biurze sprzedaży
  • Opis inwestycji
  • Prezenter inwestycji

Apartamenty Lema to inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Dąbie, w centralnej części Krakowa, w sąsiedztwie prestiżowej hali widowiskowo-sportowej Tauron Arena, C.H. Plaza oraz największego krakowskiego Parku - Parku Lotników, jedynie ok. 2 km od Centrum Miasta. W pobliżu znajduje się niska zabudowa usługowa i mieszkalna. Bardzo dobra lokalizacja ze względu na bliskie sąsiedztwo parków, terenów rekreacyjnych, obiektów sportowych, ścieżek rowerowych oraz spacerowych. Ponadto dostęp do szerokiej oferty handlowo-usługowej i kulturalnej, a także doskonałe połączenia komunikacyjna oraz szybki dojazd do ścisłego centrum ( tramwaj, autobus).

Nasza oferta to:

  • wysoki standard wykonania budynku
  • 52 apartamenty o metrażu od 39m2 do 108m2
  • apartamenty 2,3,4,5- pokojowe
  • miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie

Termin realizacji: II/III kw. 2018r.

Apartamenty Lema – wysoki standard w popularnej dzielnicy

Kraków:

Centralna część Krakowa należy do tych obszarów miasta, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród osób planujących zakup własnego mieszkania. Przy wyborze swojego lokum dostęp do najważniejszych punktów jest dla nas tak samo istotny jak standard czy cena nieruchomości. Równie ważne są tereny przyległe do inwestycji – miejsca dające możliwość atrakcyjnego spędzania wolnego czasu i bliskość niezbędnej infrastruktury.

O kompleksowe zapewnienie wszystkich aspektów stanowiących o wygodzie życia, zadbała spółka GL Development, realizując projekt Apartamenty Lema. Inwestycja zlokalizowana jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Krakowa. Położone w centralnej części miasta Dąbie stanowi dogodne miejsce, by związać z nim swoją przyszłość. W pobliżu Apartamentów Lema znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe. Mieszkańcy inwestycji w odległości zaledwie kilku metrów będą mieli dostęp do wielu sklepów o zróżnicowanym asortymencie, dzięki C.H. Plaza. Ponadto, rozbudowana na tym obszarze struktura komunikacji miejskiej zapewnia dotarcie do ścisłego centrum miasta w zaledwie kilkanaście minut, dzięki licznym połączeniom tramwajowym i autobusowym. Dodatkowo nieopodal Apartamentów Lema usytuowana jest najpopularniejsza w Krakowie hala widowiskowo-sportowa Tauron Arena, gdzie mają miejsce prestiżowe wydarzenia kulturalno-rozrywkowe z udziałem światowej sławy artystów. Oprócz bogatej oferty rozrywkowej, jaka czeka na mieszkańców osiedla przy ul. Lema, tereny inwestycji zapewniają bliskość obszarów zielonych. Miłośników jazdy rowerowej zadowoli sieć wygodnych ścieżek rowerowych, którymi szybko dotrą w wybrane miejsca. Ponadto spacerowicze mogą liczyć na przyjemne przechadzki parkowymi alejkami. Zwolennicy rekreacji na świeżym powietrzu będą mogli aktywnie spędzić czas wolny w największym krakowskim parku, czyli Parku Lotników. Osoby zaangażowane w uprawianie sportów, dzięki działającym obiektom sportowym, zapewne znajdą tutaj coś dla siebie.

Oprócz bogato rozwiniętej infrastruktury i atrakcyjności terenów rekreacyjnych, na przyszłych lokatorów Apartamentów Lema czekają mieszkania o wysokim standardzie. Jakość, jaka cechuje inwestycję pozwoli jej mieszkańcom cieszyć się komfortem użytkowania. W GL Development znajdują się bowiem przestronne apartamenty o zróżnicowanym metrażu. Zainteresowani będą mogli dopasować lokum według własnych potrzeb mieszkaniowych, decydując się na mieszkanie z 2, 3, 4 lub 5 pokojami. Ich dobrze zaprojektowane przestrzenie umożliwią funkcjonalną aranżację wnętrza, dostosowaną do indywidualnych oczekiwań. Ponadto do każdego z mieszkań deweloper przewidział komórkę lokatorską, a zmotoryzowani bezpiecznie pozostawią swoje pojazdy w wygospodarowanych dla nich miejscach postojowych.

Inwestycja ma zostać oddana do użytkowania na przełomie II i III kwartału 2018 r.  

 

 17262 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

GL Development

GL Development

Kraków, ul. Skawińska 13

telefon pokaż kontakt

Telefon: 12 421 34 54

Adres e-mail: apartamentylema@gmail.com

Strona www: www.apartamentylema.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf