Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Apartamenty Bel Mare, Międzyzdroje, ul. Nowomyśliwska

Inwestycja, mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Międzyzdroje, ul. Nowomyśliwska

Powierzchnia:

apartamenty:
od 26,04 do 101,71 m2
komercyjna:

Cena:

apartamenty:
od 10 532 do 12 112 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Apartamenty Bel Mare
operator:
Prestige
lokalizacja:
Międzyzdroje, ul. Nowomyśliwska
typ obiektu:
Pod inwestycje
powierzchnie apartamentów:
od 26,04 do 101,71 m2
stopa zwrotu:
Informacje w biurze sprzedaży
pokoje:
1, 2, 3, 4
dostępnych ofert:
244
termin oddania:
gotowe
ceny:
apartamenty: od 10 532 do 12 112 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Plan kompleksu

W obrębie Nowego Centrum Międzyzdrojów powstaje nowoczesny kompleks hotelowo-mieszkaniowy Bel Mare by Presige. Inwestycja będzie częścią niezwykłej koncepcji urbanistycznej, jaka jest przygotowywana dla tego obszaru. Lokalizacja w sąsiedztwie Ratusza, gdzie odbywają się najatrakcyjniejsze wydarzenia w mieście, zapewnia bogactwo pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Plac miejski, rozbudowana strefa handlowo-usługowa czy prężnie działająca infrastruktura komunikacyjna to prestiż dla inwestorów, z którego korzyści czerpać będą goście Bel Mare by Prestige.
Wyjątkowa przestrzeń publiczna o niepowtarzalnym klimacie w otoczeniu architektury podążającej za najnowocześniejszymi trendami to miejsce adresowane do osób idących z duchem czasu – energicznych, otwartych i pozytywnie nastawionych do życia. Miłość do morza, przyrody, ślady historii i mnóstwo sposobów na udany wypoczynek, to wszystko, co przyciąga do Międzyzdrojów, a posiadanie apartamentu w Bel Mare Prestige, to okazja do tego, by cieszyć się tym bez końca. Można tu bowiem zamieszkać lub udostępniać lokal innym i zarabiać. Bez względu na wybór korzyści nie zabraknie.
Apart-hotel Bel Mare by Prestige kształtuje nową jakość tego typu inwestycji. W pierwszym etapie przedsięwzięcia powstanie reprezentacyjny apartamentowiec, którego zabudowa układa się w literę U. Już w trakcie opracowywania koncepcji wybrano rozwiązania pozwalające na stworzenie wysokiego standardu i jakości. Wprowadzone udogodnienia to gwarancja komfortu, wygody oraz bezpieczeństwa. Na terenie kompleksu nie zabraknie restauracji, sal bankietowych czy przestrzeni konferencyjno-szkoleniowych, a także sali zabaw dla dzieci oraz patio. Tak różnorodne strefy umożliwiają zaspokojenie potrzeb gości o rozmaitych oczekiwaniach – zarówno tych, szukających miejsca na udane spotkania biznesowe, jak i rodzin z dziećmi. Bel Mare Prestige zaprojektowano w taki sposób, by komfortowo czuli się wszyscy jego użytkownicy, co jest widoczne w układzie poszczególnych stref – przenikających się, ale zapewniających odrębność. Elegancję i efektywność osiągnięto nie tylko dzięki przemyślanym rozwiązaniom przestrzennym. Istotną rolę odgrywa tutaj również estetyka. Harmonijne połączenia betonu z metalem oraz szkła z drewnem tworzą oryginalny efekt.

zdjęcie do oferty
zdjęcie do oferty


366 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prestige

Prestige

05-500 Piaseczno, ul. Pawia 7/96

telefon pokaż kontakt

Telefon: (22) 701-85-85, 507-042-713

Adres e-mail: belmare@prestige.pl

Strona www: www.prestige.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Deweloperzy