zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Nowotarski, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Nowotarski

Sortuj:
Działka Trybsz 2 828.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trybsz 2 828.00m2

budowlana · 2 828.00 m2 Działka na sprzedaż Trybsz

brak oceny

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

219 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Trybsz 2 828.00m2

Trybsz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOThkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ludźmierz 4 565.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ludźmierz 4 565.00m2

rolna · 4 565.00 m2 Działka na sprzedaż Ludźmierz

9.99

149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

33 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Ludźmierz 4 565.00m2

Ludźmierz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I2LzAxYjhiNjQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krośnica 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krośnica 700.00m2

budowlana · 700.00 m2 Działka na sprzedaż Krośnica

brak oceny

212 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

303 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Krośnica 700.00m2

Krośnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzM1XzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Knurów 7 103.00m2, działka na sprzedaż

Działka Knurów 7 103.00m2

rolna · 7 103.00 m2 Działka na sprzedaż Knurów

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Knurów 7 103.00m2

Knurów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMDM1XzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chochołów 1 190.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chochołów 1 190.00m2

rolna · 1 190.00 m2 Działka na sprzedaż Chochołów

brak oceny

119 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Chochołów 1 190.00m2

Chochołów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szlachtowa 1 921.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szlachtowa 1 921.00m2

rolna · 1 921.00 m2 Działka na sprzedaż Szlachtowa

brak oceny

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

52 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Szlachtowa 1 921.00m2

Szlachtowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Targ 634.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Targ 634.00m2

budowlana · 634.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Targ

9.99

340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

536 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Nowy Targ 634.00m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGU4XzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szczawnica 2 578.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szczawnica 2 578.00m2

rolna · 2 578.00 m2 Działka na sprzedaż Szczawnica

brak oceny

65 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Szczawnica 2 578.00m2

Szczawnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łapsze Wyżne 3 047.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łapsze Wyżne 3 047.00m2

inna · 3 047.00 m2 Działka na sprzedaż Łapsze Wyżne

9.99

79 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Łapsze Wyżne 3 047.00m2

Łapsze Wyżne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzYyLzAxYjM2MjBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 848.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 848.00m2

Słone budowlana · 848.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 848.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 1 005.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 1 005.00m2

Słone budowlana · 1 005.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

168 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 1 005.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 1 092.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 1 092.00m2

Słone budowlana · 1 092.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

155 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 1 092.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MThiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 917.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 917.00m2

Słone budowlana · 917.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

184 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 917.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MThjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Harklowa 3 781.00m2, działka na sprzedaż

Działka Harklowa 3 781.00m2

rolna · 3 781.00 m2 Działka na sprzedaż Harklowa

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Harklowa 3 781.00m2

Harklowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNmLzAxYjkzZjkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Raba Wyżna 3 597.00m2, działka na sprzedaż

Działka Raba Wyżna 3 597.00m2

rolna · 3 597.00 m2 Działka na sprzedaż Raba Wyżna

brak oceny

135 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

38 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Raba Wyżna 3 597.00m2

Raba Wyżna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Raba Wyżna 3 085.00m2, działka na sprzedaż

Działka Raba Wyżna 3 085.00m2

rolna · 3 085.00 m2 Działka na sprzedaż Raba Wyżna

brak oceny

119 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

39 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Raba Wyżna 3 085.00m2

Raba Wyżna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ciche 925.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ciche 925.00m2

budowlana · 925.00 m2 Działka na sprzedaż Ciche

9.99

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

195 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Ciche 925.00m2

Ciche,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ3LzAxYjk0NzdlXzEwLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niedzica 6 668.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niedzica 6 668.00m2

rolna · 6 668.00 m2 Działka na sprzedaż Niedzica

9.99

118 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niedzica 6 668.00m2

Niedzica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMWZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Raba Wyżna 4 506.00m2, działka na sprzedaż

Działka Raba Wyżna 4 506.00m2

rolna · 4 506.00 m2 Działka na sprzedaż Raba Wyżna

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

38 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Raba Wyżna 4 506.00m2

Raba Wyżna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 900.00m2

budowlana · 900.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 900.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 2 032.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 2 032.00m2

budowlana · 2 032.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

123 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 2 032.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ochotnica Dolna 4 634.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ochotnica Dolna 4 634.00m2

rolna · 4 634.00 m2 Działka na sprzedaż Ochotnica Dolna

9.99

55 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Ochotnica Dolna 4 634.00m2

Ochotnica Dolna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU3LzAxYjg1N2M4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szlembark 781.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szlembark 781.00m2

budowlana · 781.00 m2 Działka na sprzedaż Szlembark

brak oceny

275 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

352 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Szlembark 781.00m2

Szlembark,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjJmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 10 657.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 10 657.00m2

budowlana · 10 657.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

9.99

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

131 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rabka-Zdrój 10 657.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RiLzAxYjhkYjkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy