zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Nowotarski, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Nowotarski

Sortuj:
Działka Harklowa 3 781.00m2, działka na sprzedaż

Działka Harklowa 3 781.00m2

rolna · 3 781.00 m2 Działka na sprzedaż Harklowa

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Harklowa 3 781.00m2

Harklowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNmLzAxYjkzZjkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Raba Wyżna 3 597.00m2, działka na sprzedaż

Działka Raba Wyżna 3 597.00m2

rolna · 3 597.00 m2 Działka na sprzedaż Raba Wyżna

brak oceny

135 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

38 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Raba Wyżna 3 597.00m2

Raba Wyżna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Raba Wyżna 3 085.00m2, działka na sprzedaż

Działka Raba Wyżna 3 085.00m2

rolna · 3 085.00 m2 Działka na sprzedaż Raba Wyżna

brak oceny

119 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

39 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Raba Wyżna 3 085.00m2

Raba Wyżna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ciche 925.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ciche 925.00m2

budowlana · 925.00 m2 Działka na sprzedaż Ciche

9.99

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

195 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Ciche 925.00m2

Ciche,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ3LzAxYjk0NzdlXzEwLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niedzica 6 668.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niedzica 6 668.00m2

rolna · 6 668.00 m2 Działka na sprzedaż Niedzica

9.99

118 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niedzica 6 668.00m2

Niedzica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMWZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Raba Wyżna 4 506.00m2, działka na sprzedaż

Działka Raba Wyżna 4 506.00m2

rolna · 4 506.00 m2 Działka na sprzedaż Raba Wyżna

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

38 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Raba Wyżna 4 506.00m2

Raba Wyżna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 900.00m2

budowlana · 900.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 900.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 2 032.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 2 032.00m2

budowlana · 2 032.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

123 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 2 032.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ochotnica Dolna 4 634.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ochotnica Dolna 4 634.00m2

rolna · 4 634.00 m2 Działka na sprzedaż Ochotnica Dolna

9.99

55 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Ochotnica Dolna 4 634.00m2

Ochotnica Dolna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU3LzAxYjg1N2M4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szlembark 781.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szlembark 781.00m2

budowlana · 781.00 m2 Działka na sprzedaż Szlembark

brak oceny

275 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

352 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Szlembark 781.00m2

Szlembark,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjJmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 10 657.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 10 657.00m2

budowlana · 10 657.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

9.99

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

131 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rabka-Zdrój 10 657.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RiLzAxYjhkYjkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szlembark 5 305.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szlembark 5 305.00m2

budowlana · 5 305.00 m2 Działka na sprzedaż Szlembark

9.99

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

187 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Szlembark 5 305.00m2

Szlembark,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYTMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maruszyna 6 544.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maruszyna 6 544.00m2

budowlana · 6 544.00 m2 Działka na sprzedaż Maruszyna

brak oceny

479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

73 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maruszyna 6 544.00m2

Maruszyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maruszyna 3 528.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maruszyna 3 528.00m2

rolna · 3 528.00 m2 Działka na sprzedaż Maruszyna

brak oceny

155 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

44 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maruszyna 3 528.00m2

Maruszyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 1 041.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 1 041.00m2

Słone budowlana · 1 041.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

162 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 1 041.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chochołów 25 108.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chochołów 25 108.00m2

rolna · 25 108.00 m2 Działka na sprzedaż Chochołów

brak oceny

644 690 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Chochołów 25 108.00m2

Chochołów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Targ 2 884.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Targ 2 884.00m2

budowlana · 2 884.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Targ

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

121 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Nowy Targ 2 884.00m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lipnica Wielka 7 196.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lipnica Wielka 7 196.00m2

budowlana · 7 196.00 m2 Działka na sprzedaż Lipnica Wielka

9.99

215 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Lipnica Wielka 7 196.00m2

Lipnica Wielka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzRjLzAxYjg0Yzg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lipnica Wielka 11 722.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lipnica Wielka 11 722.00m2

leśna · 11 722.00 m2 Działka na sprzedaż Lipnica Wielka

9.99

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Lipnica Wielka 11 722.00m2

Lipnica Wielka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzRjLzAxYjg0Yzg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krościenko nad Dunajcem 29 456.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krościenko nad Dunajcem 29 456.00m2

budowlana · 29 456.00 m2 Działka na sprzedaż Krościenko nad Dunajcem

9.99

3 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

112 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Krościenko nad Dunajcem 29 456.00m2

Krościenko nad Dunajcem,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krościenko nad Dunajcem 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krościenko nad Dunajcem 2 000.00m2

budowlana · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Krościenko nad Dunajcem

9.99

410 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

205 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Krościenko nad Dunajcem 2 000.00m2

Krościenko nad Dunajcem,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Podwilk 12 353.00m2, działka na sprzedaż

Działka Podwilk 12 353.00m2

leśna · 12 353.00 m2 Działka na sprzedaż Podwilk

brak oceny

67 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Podwilk 12 353.00m2

Podwilk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zaskale 764.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zaskale 764.00m2

budowlana · 764.00 m2 Działka na sprzedaż Zaskale

9.99

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

236 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zaskale 764.00m2

Zaskale,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzEwXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szaflary 4 357.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szaflary 4 357.00m2

rolna · 4 357.00 m2 Działka na sprzedaż Szaflary

brak oceny

125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Szaflary 4 357.00m2

Szaflary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTg3XzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy