zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Dziwnów, Marynarki Wojennej - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Kamieński > Dziwnów

Sortuj:
Działka Dziwnów 246.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dziwnów 246.00m2

ul. Marynarki Wojennej budowlana · 246.00 m2 Działka na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

295 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Dziwnów 246.00m2
Marynarki Wojennej
Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2MyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy