zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Piaseczyński, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Mazowieckie > Piaseczyński

Sortuj:
Działka Piaseczno 3 611.00m2, działka na sprzedaż

Działka Piaseczno 3 611.00m2

Zalesie Dolne, ul. A. Kordeckiego budowlana · 3 611.00 m2 Działka na sprzedaż Piaseczno

brak oceny

2 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Piaseczno 3 611.00m2
A. Kordeckiego
Piaseczno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Piaseczno 1 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Piaseczno 1 900.00m2

budowlana · 1 900.00 m2 Działka na sprzedaż Piaseczno

9.99

2 439 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 284 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Piaseczno 1 900.00m2

Piaseczno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzQzLzAxYjc0M2I3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Prażmów 1 079.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Prażmów 1 079.00m2

budowlana · 1 079.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Prażmów

9.99

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

139 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Nowy Prażmów 1 079.00m2

Nowy Prażmów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U5LzAxYjllOTc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Podolszyn 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Podolszyn 1 200.00m2

· 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Podolszyn

9.99

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

442 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Podolszyn 1 200.00m2

Podolszyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUzLzAxYjQ1MzJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Komorniki 16 054.00m2, działka na sprzedaż

Działka Komorniki 16 054.00m2

inna · 16 054.00 m2 Działka na sprzedaż Komorniki

9.99

4 739 140 złdo schowka

Dodaj do schowka

295 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Komorniki 16 054.00m2

Komorniki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRmLzAxYjQ0ZjkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Baniocha 3 539.00m2, działka na sprzedaż

Działka Baniocha 3 539.00m2

budowlana · 3 539.00 m2 Działka na sprzedaż Baniocha

brak oceny

1 592 550 złdo schowka

Dodaj do schowka

450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Baniocha 3 539.00m2

Baniocha,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Baniocha 2 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Baniocha 2 500.00m2

budowlana · 2 500.00 m2 Działka na sprzedaż Baniocha

brak oceny

1 125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Baniocha 2 500.00m2

Baniocha,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Biały Ług 4 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Biały Ług 4 100.00m2

budowlana · 4 100.00 m2 Działka na sprzedaż Biały Ług

brak oceny

692 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

169 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Biały Ług 4 100.00m2

Biały Ług,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NDFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Magdalenka 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Magdalenka 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Magdalenka

9.99

959 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

959 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Magdalenka 1 000.00m2

Magdalenka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzE0LzAxYjkxNDA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Józefosław 901.00m2, działka na sprzedaż

Działka Józefosław 901.00m2

budowlana · 901.00 m2 Działka na sprzedaż Józefosław

9.99

1 249 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 387 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Józefosław 901.00m2

Józefosław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wilcza Góra 1 280.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wilcza Góra 1 280.00m2

budowlana · 1 280.00 m2 Działka na sprzedaż Wilcza Góra

brak oceny

698 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

545 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wilcza Góra 1 280.00m2

Wilcza Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMmJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świętochów 6 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świętochów 6 000.00m2

ul. Spokojna budowlana · 6 000.00 m2 Działka na sprzedaż Świętochów

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Świętochów 6 000.00m2
Spokojna
Świętochów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świętochów 4 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świętochów 4 800.00m2

ul. Spokojna budowlana · 4 800.00 m2 Działka na sprzedaż Świętochów

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

146 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Świętochów 4 800.00m2
Spokojna
Świętochów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Janówek 6 048.00m2, działka na sprzedaż

Działka Janówek 6 048.00m2

ul. Słoneczna budowlana · 6 048.00 m2 Działka na sprzedaż Janówek

brak oceny

1 210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Janówek 6 048.00m2
Słoneczna
Janówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Góra Kalwaria 801.00m2, działka na sprzedaż

Działka Góra Kalwaria 801.00m2

ul. Leśna budowlana · 801.00 m2 Działka na sprzedaż Góra Kalwaria

brak oceny

269 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

336 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Góra Kalwaria 801.00m2
Leśna
Góra Kalwaria,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świętochów 1 340.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świętochów 1 340.00m2

ul. Wiosenna budowlana · 1 340.00 m2 Działka na sprzedaż Świętochów

brak oceny

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

172 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Świętochów 1 340.00m2
Wiosenna
Świętochów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świętochów 20 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świętochów 20 900.00m2

budowlana · 20 900.00 m2 Działka na sprzedaż Świętochów

brak oceny

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

96 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Świętochów 20 900.00m2

Świętochów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zadębie 4 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zadębie 4 500.00m2

rolna · 4 500.00 m2 Działka na sprzedaż Zadębie

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zadębie 4 500.00m2

Zadębie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lesznowola 9 968.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lesznowola 9 968.00m2

inna · 9 968.00 m2 Działka na sprzedaż Lesznowola

brak oceny

3 199 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

321 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Lesznowola 9 968.00m2

Lesznowola,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Suchodół 30 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Suchodół 30 000.00m2

ul. 3 Maja · 30 000.00 m2 Działka na sprzedaż Suchodół

brak oceny

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
brak oceny
Działka Suchodół 30 000.00m2
3 Maja
Suchodół,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gabryelin 950.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gabryelin 950.00m2

Michałów, ul. Polna budowlana · 950.00 m2 Działka na sprzedaż Gabryelin

brak oceny

190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Gabryelin 950.00m2
Polna
Gabryelin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czaplinek 9 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czaplinek 9 500.00m2

ul. Szkolna · 9 500.00 m2 Działka na sprzedaż Czaplinek

brak oceny

52 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
brak oceny
Działka Czaplinek 9 500.00m2
Szkolna
Czaplinek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Przypki 26 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Przypki 26 700.00m2

budowlana · 26 700.00 m2 Działka na sprzedaż Przypki

brak oceny

2 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

112 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Przypki 26 700.00m2

Przypki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bystrzanów 14 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bystrzanów 14 400.00m2

ul. Grabowa rolna · 14 400.00 m2 Działka na sprzedaż Bystrzanów

brak oceny

288 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Bystrzanów 14 400.00m2
Grabowa
Bystrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy