Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Nowe mieszkania - Rynek pierwotny - Kraków - woj. Małopolskie

Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Polecane inwestycje

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony
Nowe mieszkania znajdujące się w na Prądniku Czerwonym przyciągają coraz większą liczbę nabywców. W dzielnicy tej nie brakuje terenów zielonych do aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Oferta deweloperów zapewnia zróżnicowany wybór w nowych mieszkań zarówno  jedno pokojowych jak i dużych mieszkań. Ważnym argumentem skłaniającym do zakupu nowego mieszkania właśnie tutaj jest dobrze rozwinięta siatka komunikacyjna, dzięki której sprawnie dotrzemy w każde miejsce w mieście. Prądnik czerwony to dzielnica, w której mieszkanie sprawdzi się jako inwestycja jak i mieszkanie do użytku własnego.


KRN.pl – Rynek pierwotny – Inwestycje deweloperskie

Rynek pierwotny to podstrona portalu KRN.pl, oferująca szeroki wybór nowych inwestycji mieszkaniowych z całej Polski. W skład prezentowanych inwestycji deweloperskich wchodzą m.in. nowe mieszkania na sprzedaż, nowe apartamenty na sprzedaż czy nowe domy na sprzedaż.Prezentowane w portalu KRN.pl inwestycje deweloperskie tworzą bazę ponad 10 000 mieszkań z rynku pierwotnego. Deweloperzy prezentujący swoje inwestycję w portalu KRN.pl, cieszą się doskonałą opinią i popularnością wśród kupujących.

KRN.pl – Rynek pierwotny – Inwestycje deweloperskie, pomoże szybko i łatwo znaleźć nowy dom czy mieszkanie w całej Polsce.

komunikat Biuro Obsługi Klienta KRN.pl
tel. (12) 630-96-30
e-mail: klient@krn.pl

Deweloperzy