Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Nowe mieszkania - Rynek pierwotny - Kraków - woj. Małopolskie

Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Polecane inwestycje

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Łagiewniki
Spokojna, cicha dzielnica Łagiewniki, położona z dala od centrum przyciąga coraz więcej nabywców. Rynek pierwotny w tej dzielnicy ciągle się rozwija a ceny nowych mieszkań w Łagiewnikach wahają się pomiędzy 5000-7500 złotych . W okolicy znajdziemy centrum handlowe Bonarka City Center w którym możemy znaleźć restauracje, markowe sklepy i kino. Dodatkowo obok znajduje się prężnie rozwijający business park. Dobrze rozwinięta komunikacja umożliwia łatwy dojazd od innych dzielnic Krakowa.


KRN.pl – Rynek pierwotny – Inwestycje deweloperskie

Rynek pierwotny to podstrona portalu KRN.pl, oferująca szeroki wybór nowych inwestycji mieszkaniowych z całej Polski. W skład prezentowanych inwestycji deweloperskich wchodzą m.in. nowe mieszkania na sprzedaż, nowe apartamenty na sprzedaż czy nowe domy na sprzedaż.Prezentowane w portalu KRN.pl inwestycje deweloperskie tworzą bazę ponad 10 000 mieszkań z rynku pierwotnego. Deweloperzy prezentujący swoje inwestycję w portalu KRN.pl, cieszą się doskonałą opinią i popularnością wśród kupujących.

KRN.pl – Rynek pierwotny – Inwestycje deweloperskie, pomoże szybko i łatwo znaleźć nowy dom czy mieszkanie w całej Polsce.

komunikat Biuro Obsługi Klienta KRN.pl
tel. (12) 630-96-30
e-mail: klient@krn.pl

Deweloperzy