Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Zamoyskiego 73 w Krakowie

2017-10-05


W budynku Zamoyskiego 73, zlokalizowanym w krakowskim Podgórzu, zrealizowano 61 mieszkań oraz 11 lokali usługowych.

Kraków:

Zamoyskiego 73 to krakowska inwestycja dla wymagających klientów, prowadzących aktywny tryb życia i ceniących dostęp do wszelkiego rodzaju usług. Budynek znajduje się w odległości 400 m od Ronda Matecznego, dzięki czemu mieszkańcy zyskują dostęp do ważnego punktu komunikacyjnego w mieście. Inwestycję ulokowano w niedalekiej odległości również od Rynku Podgórskiego, Parku Bednarskiego, kładki Ojca Bernatka i Bulwarów Wiślanych, co stanowi o atrakcyjności tej lokalizacji. Ponadto w promieniu 1,5 km od budynku znajduje się Centrum Handlowe Bonarka. Stosunkowo niedaleka odległość od Kazimierza (1,4 km) będzie dużym atutem dla osób, które lubią spędzać wolny czas w kazimierskich kawiarniach czy klubach. Oferta została przygotowana również z uwzględnieniem potrzeb osób kupujących nieruchomości w celach inwestycyjnych. Szacowany zwrot kształtuje się w granicach 6-8 proc.

W budynku Zamoyskiego 73 zrealizowano 61 mieszkań oraz 11 lokali usługowych. Podziemna kondygnacja została przeznaczona na garaż, w którym wyznaczono 41 miejsc postojowych. Architekci położyli duży nacisk na funkcjonalność części wspólnych. W ich obrębie przewidziano recepcję, siłownię z łazienką i szatnią oraz centralną pralnię z suszarnią. Komfortowym rozwiązaniem dla mieszkańców jest także wydzielenie komórek lokatorskich i miejsc do przechowywania rowerów.

Mieszkania zostały wykończone z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, zapewniających bezpieczeństwo konstrukcji i oczekiwany efekt wizualny.

Inwestor sprawował bezpośredni nadzór nad realizacją inwestycji, dbając o szczegóły techniczne i estetykę. Aby zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo i związany z nim komfort, w budynku zainstalowano monitoring. Elewację i korytarze zdobi dodatkowa iluminacja świetlna, która podkreśla luksusowy charakter inwestycji.

W sprzedaży są wykończone 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe lokale, wyposażone m.in. w oświetlenie energooszczędne i LED, drzwi otwierane kartą dostępu oraz klimatyzację (w przypadku mieszkań usytuowanych na ostatnim piętrze). Kuchnie znajdujące się w mieszkaniach posiadają: blaty o wysokiej odporności na wilgoć, lodówkę, płytę grzejną elektryczną, zlewozmywak z baterią, okap kuchenny podłączony do kanału wentylacyjnego. W projekcie wykończenia wnętrza przewidziano również wolne miejsca na ewentualny montaż kuchenek mikrofalowych i zmywarek. Łazienki zostały wyposażone w brodziki i kabiny prysznicowe, umywalki, szafki podumywalkowe, lustra, baterie.

Wszystkie lokale są gotowe do odbioru. Ich ceny wynoszą od 9 270 do 12 360 zł/mkw.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-10-05

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Domy Piltza 16
Willa Słowicza
Sand Hotel ****
Oaza Bronowice
Budynek mieszkalny przy ul....
Wynajem pomieszczeń biurowych...

Domy Piltza 16

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Willa Słowicza

Kraków, Bronowice, ul. W. E.... 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 


 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Lubartowskimieszkania na wynajem powiat M. Lublinlokale użytkowe na sprzedaż gmina Tomaszów Lubelskidomy na sprzedaż gmina Deszcznomieszkania na wynajem w Czarnejdomy na wynajem w Bisztynek-Koloniimieszkania na wynajem w Krasocinie

Deweloperzy